Sledgehammer : بخش چند نفره ی Call of Duty : Advanced Warfare اساساً نوآورانه است

محمـد حسین صفری
۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - 10:56

هر ساله نسخه ی جدید از سری Call of Duty عرضه می شود و هر کدام از نسخه های آن یک چرخه ی دو ساله ی تولید را طی می کنند اما این رویه ی در چند سال اخیر به ویژه در سال اخیر و عنوان Call of Duty : Ghosts جواب نداد و حال Activision تصمیمی گرفته به استودیو های خود فرصتی سه ساله بدهد و اولین نسخه در این روش جدید تولیدی Call of Duty : Advanced Warfare می باشد که توسط استودیو Sledgehammer Games ساخته می شود.

تا کنون تک نمایش بازی از بخش تک نفره بوده و بسیار نیز امدیوار کننده بود زیرا ایده های بسیاری در آن به نمایش در آمد ولی نگرانی هایی درباره ی بخش چند نفره وجود دارد. از دیدگاه بی طرفانه بخش داستانی Call of Duty به مراتب نسبت به عناوین شوتر دیگر بهتر است ولی بخش چند نفره ی آن ضعیف تر از بخش چند نفره ی سری Battlefield می باشد. به تازگی Glenn Schofield و Michael Condrey از این استودیو درباره ی بخش چند نفره اطلاعاتی ارایه کرده اند :

بازیکنان قادرند در بخش چند نفره تمامی ویژگی های یک شخصیت و حتی جنسیت او را تغییر دهند و شخصیت های مونث نیز در بخش چند نفره ی دارای قابلیت های ویژه ای هستند. هنگامی که شما بخش چند نفره را یک بار انجام دهید دیگر نمی توانید برای بازی کردن دوباره ی آن صبر کنید زیرا تجربه ی آن را یکی از نیاز های خود احساس می کنید. به طور کلی این بخش اساساً دارای نوآوری های فراوان و ریشه ای ترین ابتکارات می باشد و در واقع یکی از معدود بخش های چند نفره ی عالی است که در چند سال اخیر دیده اید. بسیاری از مواردی که در بخش تک نفره است مانند ارتقای لباس EXO، در بخش چند نفره نیز وجود دارند.

Call of Duty : Advanced Warfare در تاریخ ۴ نوامبر عرضه خواهد شد. نسخه های نسل هشتمی و PC این عنوان توسط استدیو Sledgehammer Games و نسخه های نسل هفتمی نیز توسط یک استدیو جداگانه ساخته می شود.

شما می توایند هایپ ویژه ی این عنوان را از اینجا مطالعه کنید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید