تلاش ناتی داگ برای رساندن The Last of Us نسخه ی PS4 به بالاتر از 60 فریم بر ثانیه

۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۹

تنها یک ماه به عرضه ی The Last Of Us Remastered برای کنسول PS4 مانده است. تیم ناتی داگ، سازنده ی این عنوان، در حال سخت کار کردن بر روی این عنوان، برای رفع باگ ها و بالا بردن کیفیت نهایی بازی و سرعت آن  است.

Corrinne Yu، یکی از کد نویسان این استودیو در حساب شخصی خود گفت: ” در تعطیلات آخر هستیم و به سختی کد نویسی می کنیم. تیم گرافیکی ما در تلاش است تا نرخ فریم عنوان The Last of Us را از 60 فریم بر ثانیه بیشتر کند.”

Christian Gyrling، کد نویس ارشد این استودیو هم در حساب شخصی خود از وضعیت کار بر روی این پروژه صحبت کرد. وی در حساب شخصی خود گفت: “پس از 4 روز کند و کاو در مورد قابلیت های CPU و پردازنده ی گرافیکی PS4، این که چه چیزی جلوی سرعت بازی را می گرفت را پیدا کردیم. بریم که باگ بعدی را پیدا و رفع کنیم.”

در ادامه ی این صحبت ها، Corrinne Yu مسائل دیگری را مطرح کرد. وی در پست بعدی خود گفت: “وقتی که در حال درست کردن گرافیک سر، صورت و لباس Drake، برای دمو بازی Uncharted 4 کنسول PS4 بودیم، شب ها در استودیو می خوابیدم و بر روی این مساله کار می کردم. این مساله کاملا واقعی است.”

باید دید که این  استودیو چگونه می تواند نرخ فریم عنوان The Last Of Us Remastered را بالاتر ببرد. تنها چیزی که مشخص است، تلاش این استودیو برای بهتر کردن کیفیت این عنوان برای بازیکنان است که این مساله قابل احترام است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید