اطلاعات جدیدی از نسخه PC عنوان GTA V منتشر شد : نسخه ی PC یک پورت معمولی نخواهد بود

محمـد حسین صفری
۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - 22:57

در کنفرانس سونی در E3، بود که در بهت همگان راکستار به طور ناگهانی عنوان GTA V را برای کنسول های نسل هشتمی و PC تایید کرد و موجی از شادی را در طرفداران به وجود آورد اما نگرانی هایی در رابطه با پورت این عنوان رو PC به دلیل پورت ضعیف نسخه ی پیشین وجود دارد اما راکستار اعلام کرده که پروت این عنوان روی PC همانند نسخه ی قبلی نخواهد بود.

راکستار تایید کرده است همانند نسخه ی پیشین یک پورت مستقیم و معمولی نخواهد بود بلکه دارای محتوای منحصر به فرد و بهبود های متعدد است. بازی روی PC دارای تفکیک پذیری بیشتر می باشد و همچنین لوس سانتوس در آن متراکم تر می باشد یعنی تعداد اتومبیل ها و آدم های عادی در خیابان ها بیشتر خواهد بود و جزئیات گرافیکی و بصری نیز بسیار بهتر می باشند. همچنین در روز انتشار GTA V بر روی PC تمامی محتوای GTA Online مانند شغل ها و سفارشی سازی ویژگی ها در دسترس خواهد بود. همچنین PC داران باید منتظر محتوا های اضافی منحصر به فرد بر روی PC باشند.

به تازگی سایت آمازون نیز این بازی را برای ۲۸ اکتبر لیست کرده است که البته این صفحه مدتی بعد حذف شد ولی بعضی از کاربران موفق به گرفتن عکس از این صفحه شده اند :

اگر این تاریخ درست باشد باید در در ۶ آبان منتظر GTA V بر روی PC و کنسول های نسل هشتمی بود.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید