یک بازی دیگر موفق ایرانی | بازی پروانه رونمایی شد

۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۴

مراحل تولید بازی رایانه‌ای «پروانه» که بزرگترین پروژه ساخت بازی در ایران است به پایان رسیده و این بازی در تابستان 93 در بازارهای داخلی و پس از آن در بازار های خارجی به فروش خواهد رسید.

این بازی که در استودیوی ایرانی Bearded Bird و توسط موسسه کاظمیون تولید شده،  با  کیفیت ترین گرافیک را در میان بازی های ایرانی به خود اختصاص داده  و  خصوصیاتی همچون  دوبله و موسیقی ویژه و داستان و محتوای مبتنی بر فرهنگ ایرانی – اسلامی نیز از ویژگی­های دیگر این بازی رایانه ای است.

 

 

سبک این بازی اکشن ماجرایی بوده و دارای خط داستانی قوی و منسجم و کات سین سه بعدی است. دوربین در این بازی دارای زاویه 45 درجه میباشد که مانع محو شدن کامل در فضای بازی و غافل شدن از فضای اطراف می­شود. مخاطب در طول بازی علاوه بر روند اصلی داستان، می‌تواند در دنیای بازی گشت و گذار کرده و ماموریت‌های فرعی را هم انجام دهد که هر کدام از این ماموریت‌ها دارای داستان مجزا هستند، همچنین انجام این ماموریت‌ها علاوه بر افزودن تنوع به بازی، آیتم‌های مخصوصی را هم به مخاطب می‌دهد.

 

شخصیت اصلی بازی پسری جوان به نام «فادیا» است. وظیفه‌ی او مبارزه با موجوداتی به نام خزدک‌ها است که دنیا را به تباهی کشانده‌اند. روند بازی در شهری به نام «ناریا» اتفاق می‌افتد که دارای بخش‌های متنوعی است و مخاطب می‌تواند به بخش‌های این شهر به صورت آزادانه دسترسی داشته باشد.

این بازی با سبک هنری خاص و معماری ویژه خود توانایی رقابت با بازی‌های روز دنیا را دارد. گرافیک منحصر به فرد بازی، فانتزی است و بگونه‌ای طراحی شده که قشر وسیعی از مخاطبان را به خود جذب می کند.

 

گفتنی است بازی رایانه ای پروانه که از لحاظ کمیت و کیفیت بزرگ­ترین پروژه ساخت بازی در ایران محسوب میشود حاصل تلاش بیش از 18 ماهه تیمی 35 نفره از متخصصین ساخت بازی­های رایانه­ای است و در تابستان امسال در اختیار علاقه مندان و مخاطبان دنیای بازی قرار خواهد گرفت.

دانلود تیزر بازی 

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید