نسخه ی جدید از سری Assassin’s Creed به زودی برای کنسول های نسل هفتمی معرفی خواهد شد

محمـد حسین صفری
۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - 15:18

چندی پیش بود که یوبی سافت رسما اعلام کرد عنوان Assassin’s Creed : Unity تنها بر روی کنسول های نسل هشتمی و PC عرضه خواهد شد و خبری از نسخه های نسل هفتمی نخواهد بود. حال Tony Key معوان بخش بازاریابی یوبی سافت اعلام کرده که نسخه ی دیگر این سری که قرار است بر روی کنسول های نسل هفتم عرضه شود، به زودی معرفی خواهد شد.

Tony Key، معاون بخش بازاریابی یوبی سافت آمریکا چندی پیش در این رابطه اظهار داشت :

این عنوان برای نسل هشتم ساخته شده است و توسعه ی آن برای نسل هفتم غیر ممکن است یا حداقل ما توانایی این را نداریم که چنین کیفیتی را بر روی کنسول های نسل هفتم اجرا کنیم و حقیقت این است ما در این رابطه هیچ تلاشی نیز نکرده ایم. البته ما آگاه هستیم که بسیاری از طرفداران این سری در نسل هفتم به سر می برند و فعلا تصمیم ندارند به نسل هشتم سفر کنند. من به آن ها اطمینان می دهم که عنوان جدید برای نسل هفتم نیز در دست ساخت است.

Batman : Arkham Knight and The Witcher 3 : Wild Hunt دو عنوان بزرگی بودند که در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۴ عرضه شوند ولی هر دو تاخیر خوردند. Key با لحنی کنایه آمیز اعلام کرده است که به تیم سازنده ی Assassin’s Creed : Unity برای عبور از محدودیت ها و تطبیق خود با فناوری های جدید و کنسول های نسل هشتم، افتخار می کند. از او در مورد نسخه ی نسل هفتمی این سری سوال شد ولی او به طور واضح پاسخی ارایه نکرد و تنها گفت :

بله، تعداد زیادی از طرفدارن Assassin’s Creed در نسل هفتم هستند. ما امیدواریم تا به زودی درباره ی این بازی با آن ها سخن بگوییم و آن ها را راضی کنیم.

بعد از معرفی عنوان Assassin’s Creed : Unity که قرار است بر روی کنسول های نسل هشتمی و PC منتشر شود، یوبی سافت اعلام کرد که نسخه ای دیگر از این سری نیز در دست ساخت است که قرار است بر روی کنسول های نسل هفتمی انتشار یابد. تا کنون نام و مشخصات این بازی فاش نشده است اما شایعات نشان می دهد که نام بازی  Assassin’s Creed : Comet خواهد بود.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید