ماموریت های فرعی در Assassin’s Creed : Unity از حالت Co-Op پشتیبانی نمی کنند

محمـد حسین صفری
۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - 14:36

نمایش Assassin’s Creed : Unity در E3 یک حالت جدید را به نمایش می گذاشت که باعث شد عده ی کثیری نمایش این عنوان را بهترین نمایش E3 بدانند. در نمایش این عنوان حالت Co-Op به تصویر کشیده شد و به خوبی همکاری ۴ اساسین را برای انجام یک ماموریت نشان می داد. حال یوبی سافت اعلام کرده است که  ماموریت های فرعی این عنوان از حالت Co-Op پشتیبانی نمی کنند.

یوبی سافت اعلام کرده است که تنها در برخی از ماموریت های داستانی بازی توانایی استفاده از حالت Co-Op وجود دارد و در واقع اکثر مراحل بخش تک نفره توسط قهرمان اصلی یعنی Arno دنبال می شود. در واقع تمرکز حالت Co-Op روی بخش چند نفره ی بازی است که به وفور می توان از این قابلیت در بخش چند نفره بهره برد. در حقیقت در بخش چند نفره ی بازی، در هر لحظه می توان به ماموریت های پیوست و به صورت ۴ نفره یک ماموریت را انجام داد. این ماموریت شامل کشتن نگهبانان، پیدا کردن اشیای خاص و در نهایت پشتیبانی از یکدیگر در مبارزات می باشد.

Assassin’s Creed : Unity در دوران انقلاب کبیر فرانسه جریان دارد. این بار Assassin ها به مردم پیوسته اند و این شورش را، به طور مخفی رهبری می کنند. شخصیت اصلی این عنوان Arno Dorian نام دارد و یکی از اسلحه های اصلی او، یک کمان کوچک مخفی در کنار خنجر مخفی او است. Ubisoft اعلام کرده است که این عنوان می تواند همانند نسخه دوم، تبدیل به یک شاهکار شود. وجود سلاح های مختلف، خشونت هیجان انگیز، حضور دیگر Assassin ها در کنار شما و گرافیک نسل هشتمی و قدرتمند این عنوان، حاکی از آن است که به احتمال زیاد، Ubisoft با عرضه ی این نسخه به ریشه های این فرنچایز بازگردد. بهبود بسیار در سیستم حرکتی، یکی دیگر از المان های مثبت بازی خواهد بود. این عنوان به طور انحصاری برای نسل هشتم و PC در تاریخ ۲۸ اکتبر ( ۶ آبان ۱۳۹۳ ) منتشر خواهد شد و خبری از نسل هفتم نخواهد بود.

برای دانلود تمامی تریلر های این عنوان در E3 به اینجا مراجعه کنید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید