عنوان استودیو نشانه معرفی شد|جاده جنگ+تصاویر

احمد سعیدی
۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - 17:15

بازی ” جاده جنگ ” آخرین اثر استودیو نشانه است.این بازی یک اثر متفاوت نظامی- سیاسی است که برای PC ساخته می شود. تولید این اثر از سال ۱۳۹۲ شروع شده بود و تابستان ۱۳۹۳ وارد بازار گیم ایران می شود. هزینه ساخت این بازی توسط تیم بازی سازی استودیو نشانه پرداخت شده و برای تولید آن از هیچ نهادی کمک مالی دریافت نشده است.

سبک بازی FPS است و در اکثر انیمیشن های این بازی از تکنولوژی موشن کپچر استفاده شده است.این بازی با موتور قدرتمند UDK ساخته شده و از حداکثر توان این موتور برای بالا بردن کیفیت پروژه استفاده شده است.

یک گروه تروریستی وارد کشور عراق می شود. هدف اصلی آنها ناامن کردن و اشغال مرز ایران است. گروهی چریکی از ایران برای تحقیق و مقابله اعزام می شود. اما در این میان اتفاقاتی می افتد که آنها را مجبور به عملیاتی ناخواسته می کند …

تصاویر بازی:

عوامل اصلی بازی:

نویسنده و کارگردان:میلاد دشتی

مشاور بازینامه : مهدی سامنی

انیماتور و مدل ساز: مسعود دشتی

طراح مراحل : رضا صادقی

برنامه نویس و متخصص انجین: میلاد دشتی

مشاور فنی : امیرحسین صیقلکار

دوستان قبل از نظر دادن توجه کنید که این بازی توسط یه تیم جوان و نسبتا کوچک و بسیار با انگیزه ساخته می شود و از آنها انتظار زیادی نباید داشت.
اما چیزی که هست و نکته خوب قضیه اینجاست که این تیم های کوچک و جوان هستند که فردا بزرگ خواهند شد.پس اکنون باید خوش حال باشیم که یک تیم به تیم های بازی سازی ایرانی افزوده شده که اثر اول آن جاده جنگ است.یک عنوان که کیفیت و گرافیکش در سطح اول دنیا نیست اما ارزش حمایت را دارد.

تریلر این بازی کمتر از یک ماه دیگر منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید