E3 : Phil Spencer محل مناسبی برای نمایش بازی های PC نیست

۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۹

مایکروسافت امسال نیز در نمایشگاه E3 کنفرانس داشت اما تمام این کنفرانس معطوف به Xbox One و بازی های انحصاری این کنسول بود. رئیس بخش Xbox مایکروسافت یعنی Phil Spencer به تازگی توضیحاتی درباره ی عدم نمایش بازی های ویندوز در E3 ارایه داده است و اعلام کرده که هنوز ویندوز از اهمیت بالایی برای مایکروسافت برخوردار است.

E3 خرده فروشی را نشان می دهد، آن کنسول را نشان می دهد پس من واقعا احساس می کنم که E3 محل مناسبی برای صحبت درباره ی بازی های ویندوز نمی باشد اما ویندوز و بازی های آن برای موفقیت مایکروسافت بسیار مهم هستند. هنگامی که ما در حال کار بر روی استراتژی بازی هایمان هستیم و روی آن ها تمرکز می کنیم، این شغل من است. من به بسیاری از راه ها فکر می کنم، شما می توانید فکر کنید بازی های ویندوز هرگز اضافه نخواهند شد اما باید بدانید چند عدد از بزرگ ترین فرانچایز های ما نظیر League of Legends و World of Tanks برای ویندوز هستند و ما می توانیم به راحتی آن را برای کنسول نیز تدارک ببنیم و کسب درآمد کنیم اما همه ی آن ها در PC لذت بخش هستند. من معتقد هستم که برگزاری مسابقات جهانی از انحصاری های PC، می تواند به رونق آن بیفزاید. پس باید بدانید که E3 فقط کنسول را نشان می دهد نه چیز دیگری را.

این صحبت ها در حالی است که عرضه نشدن عنوان GTA V بر روی ،PC خشم PC داران را برانگیخته بود و عده ی کثیری از سیاست های برخی ازشرکت ها که PC را فراموش کرده اند، انتقاد می کردند اما با معرفی نسخه های نسل هشتمی و PC عنوان GTA V کمی این انتقادات فروکش کرد اما هنوز ادامه دارند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید