یوبی سافت : Assassin’s Creed : Unity در کنسول های نسل هفتم غیر ممکن است

محمـد حسین صفری
۲۳ خرداد ۱۳۹۳ - 15:01

یکی از نمایش های فوق العاده ی E3 مربوط به عنوان Assassin’s Creed : Unity بود. نمایش فوق العاده ی بخش Co-Op و سپس نمایش بخش تک نفره ی بازی نوید یک عنوان انقلابی را می داد. شاید تنها نکته ی منفی بازی آن هم از دیدگاه طرفداران، عرضه نشدن بازی بر روی کنسول های نسل هفتم باشد.

Tony Key، معاون بخش بازاریابی یوبی سافت آمریکا به تازگی اظهار داشته است که توسعه ی Assassin’s Creed : Unity در کنسول های نسل هفتم غیر ممکن است :

این عنوان برای نسل هشتم ساخته شده است و توسعه ی آن برای نسل هفتم غیر ممکن است یا حداقل ما توانایی این را نداریم که چنین کیفیتی را بر روی کنسول های نسل هفتم اجرا کنیم و حقیقت این است ما در این رابطه هیچ تلاشی نیز نکرده ایم. البته ما آگاه هستیم که بسیاری از طرفداران این سری در نسل هفتم به سر می برند و فعلا تصمیم ندارند به نسل هشتم سفر کنند. من به آن ها اطمینان می دهم که عنوان جدید برای نسل هفتم نیز در دست ساخت است.

Assassin’s Creed : Unity در دوران انقلاب کبیر فرانسه جریان دارد. این بار Assassin ها به مردم پیوسته اند و این شورش را، به طور مخفی رهبری می کنند. شخصیت اصلی این عنوان Arno Dorian نام دارد و یکی از اسلحه های اصلی او، یک کمان کوچک مخفی در کنار خنجر مخفی او است. Ubisoft اعلام کرده است که این عنوان می تواند همانند نسخه دوم، تبدیل به یک شاهکار شود. وجود سلاح های مختلف، خشونت هیجان انگیز، حضور دیگر Assassin ها در کنار شما و گرافیک نسل هشتمی و قدرتمند این عنوان، حاکی از آن است که به احتمال زیاد، Ubisoft با عرضه ی این نسخه به ریشه های این فرنچایز بازگردد. بهبود بسیار در سیستم حرکتی، یکی دیگر از المان های مثبت بازی خواهد بود. این عنوان به طور انحصاری برای نسل هشتم و PC در تاریخ ۲۸ اکتبر ( ۶ آبان ۱۳۹۳ ) منتشر خواهد شد و خبری از نسل هفتم نخواهد بود.

برای دانلود تمامی تریلر های این عنوان در E3 به اینجا مراجعه کنید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید