Uncharted 4 : A Thief’s End : Nolan North آخرین نسخه ی این سری خواهد بود

محمـد حسین صفری
۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - 16:42

در لحظاتی پایانی کنفرانس سونی بود که ناگهان تریلری از عنوان Uncharted 4 : A Thief’s End به نمایش در آمد و کل سالن را منفجر کرد. گرافیک باور نکردنی این تریلر که بعد از کنفرانس نیز تایید شد که در بازی نیز چنین گرافیکی وجود دارد باعث شد تا این بازی از همین حالا همه ی نگاه ها را به خود معطوف کند.

Nolan North، صدا گذار شخصیت نیتن دریک در سه نسخه ی قبلی، در این نسخه نیز به جای او سخن می گوید. او به تازگی در مصاحبه ای تازه با IGN اعلام کرده است که این نسخه احتمالا آخرین نسخه ی این سری خواهد بود :

من اعتقاد دارد که این آخرین نسخه ی این سری خواهد بود که ناتی داگ روی آن کار می کند البته هنوز هیچ چیز تایید نشده است ولی فضای حاکم بر داستان بازی به نوعی این مسئله را تایید می کند. در کل من خوشحالم که بار دیگر به جای شخصیت نیتن دریک صحبت می کنم و کس دیگری جایگزین من نشده است و تمام تلاش خود را خواهم کرد تا بهترین کار خود را به اجرا در آورم.

طبق اعلام تیم سازنده بازی با کیفیت ۱۰۸۰p و ۶۰ فریم در ثانیه اجرا خواهد شد و برای مدل سازی هر یک از شخصیت ها بیش دو برابر چند ضلعی ها به کار رفته در شخصیت جوئل در عنوان The Last of Us به کار رفته است. در نسل هشتم نیتن دریک به سمت واقعی و رئال شدن رفته است و این بدین معنی است که نیتن مجبور است بار دیگر وارد جهان دزد ها شود. در این ماجراجویی او به دنبال گنجینه ای افسانه ای از دزدان دریایی می باشد. این بزرگ ترین ماجراجویی او تا کنون می باشد و شرایط فیزیکی و عزم و اراده او بسیار زیاد است و در نهایت او حاضر است برای نجات دادن کسانی که دوستان دارد، فداکاری کند. این عنوان در سال ۲۰۱۵ به صورت انحصاری بر روی PS4 عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید