گیفت کارت
گیفت کارت

E3 2014: فروش Mario Kart 8 از Mario Kart 7 در بازه ی زمانی خاص جلو زد

۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۳:۳۵

با توجه به اطلاعاتی که از طرف Nintendo منتشر شده است، فروش بازی محبوب این شرکت، یعنی Mario Kart 8 از نسخه ی پیشین خود سریع تر بوده است. این شرکت توانسته در 3 روز نخست فروش خود بیش از 450,000 نسخه Mario Kart 8، تنها در آمریکای شمالی به فروش برساند. 

نسخه ی قبلی این بازی، یعنی Mario Kart 7 در همین بازه ی زمانی موفق به فروش 250,000 نسخه شده بود. لازم به ذکر است که این بازی توانسته در مدتی کوتاه، فروش کنسول Wii U را 410% بالاتر ببرد. در مقایسه باید اشاره کرد که بازی Mario Kart 7 توانسته بود فروش کنسول Nintendo 3DS را به مقدار 240% افزایش بدهد. 

David Gibson  در رابطه با همین مساله در توئیتر خود نوشت: “آنالیزور های ما توانستند مقدار فروش بازی Mario Kart 8 در کشور آمریکا را تخمین بزنند. این بازی توانسته 450000 نسخه در طی سه روز نخست منتشر شدن فروش کند.”

پیش از این دو بازی Mario Kart 7 و Super Mario 3D Land توانسته بودند تاثیر بسیاری در فروش کنسول Nintendo 3DS بگذارند و این کنسول را از یک کنسول شکست خورده به یک کنسول محبوب تبدیل کنند. البته باید اشاره کرد که کاهش قیمت این کنسول هم توانست به فروش آن کمک کند. با توجه به محبوبیت سری بازی های Mario می توان مطمئن بود که کنسول Wii U از شکست نجات پیدا خواهد کرد.

در آمار دیگری که به تازگی منتشر شده است، فروش کنسول Wii U در کشور انگلستان، پس از معرفی Mario Kart 8، به میزان 666% افزایش پیدا کرده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید