E3 2014: عنوان LittleBigPlanet 3 برای PS3 هم منتشر خواهد شد

علی صالحی
۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - 03:26

بسیاری از کسانی که کنسول های شرکت سونی را داشتند با سری بازی LittleBigPlanet آشنا هستند. این بازی به شکل دیوانه واری همه چیز را به شما می سپارد. از همین نظر این بازی طرفداران بسیاری داشته و بسیاری از معرفی شدن نسخه ی سوم این عنوان برای PS4 خوشحال شدند. با این حال لحظاتی پیش خبر خوشحال کننده تری منتشر شد. این بازی برای PS3 هم منتشر خواهد شد.

طبق خبرهای منتشر شده و تایید شده، LittleBigPlanet 3 در کنار نسخه ی PS4 خود، برای کنسول PS3 هم منتشر خواهد شد. این خبر پس از پرسش و پاسخی که طرفداران این بازی از Steven Isbell پرسیدند، به صورت رسمی تایید شد. این خبر ۲۴ ساعت پس از کنفرانس سونی و تایید شدن این بازی برای کنسول PS4 منتشر شد. Steven Isbell در ادامه ی توئیت خود نوشت که خبرهای بیشتر در مورد این مساله در آینده ای نزدیک اعلام خواهد شد.

Shuhei Yoshida کسی بود که در مراسم E3 شرکت Sony این بازی را معرفی کرد. وی در صحبت های خود اعلام کرد که درعنوان LittleBigPlanet 2 بیش از ۸٫۷ میلیون مرحله بازی ساخته شد. وی در ادامه گفت که تمامی این مراحل ساخته شده در بازی LittleBigPlanet 3 هم در دسترس خواهد بود و قابل بازی کردن هستند.  همچنین این بازی از قابلیت Multiplayer جدیدی استفاده خواهد کرد که در آینده بیشتر راجع به آن صحبت خواهد شد. 

LittleBigPlanet 3 در ماه نوامبر سال ۲۰۱۴ منتشر خواهد شد. 

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید