Uncharted 4 : A Thief’s End : E3 2014 رسما معرفی شد + تریلر

۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۲

سرانجام سونی یکی از مشهور ترین انحصاری های خود یعنی سری Uncharted 4 را برای کنسول نسل هشتمی خود یعنی PS4 تایید کرد و با انتشار یک تریلر زیبا از بازی این عنوان را با نام Uncharted 4 : A Thief’s End رونمایی کرد.

این عنوان قرار است در سال ۲۰۱۵ بر روی PS4 عرضه شود و شخصیت اصلی آن همانند ۳ نسخه ی پیشین نیتین دریک می باشد. تریلر بازی یک تریلر سینماتیک و خیره کننده است که گویا با موتور گرافیکی بازی رندر شده است و چنین گرافیکی قرار است در خود بازی نیز وجود داشته باشد. شخصیت Sully درا ین تریلر عبارت ” برای آخرین بار” را به زبان می آورد و از سوی دیگر چهره ی زخم خورده نیتن در این تریلر خبر از یک بازی تاریک را می دهد. طبق اعلام تیم سازنده بازی با کیفیت ۱۰۸۰p و ۶۰ فریم در ثانیه اجرا خواهد شد و برای مدل سازی هر یک از شخصیت ها بیش دو برابر چند ضلعی ها به کار رفته در شخصیت جوئل در عنوان The Last of Us به کار رفته است.

در نسل هشتم نیتن دریک به سمت واقعی و رئال شدن رفته است و این بدین معنی است که نیتن مجبور است بار دیگر وارد جهان دزد ها شود. در این ماجراجویی او به دنبال گنجینه ای افسانه ای از دزدان دریایی می باشد. این بزرگ ترین ماجراجویی او تا کنون می باشد و شرایط فیزیکی و عزم و اراده او بسیار زیاد است و در نهایت او حاضر است برای نجات دادن کسانی که دوستان دارد، فداکاری کند.

دانلود تریلر با کیفیت Full HD

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید