E3 2014: بازی Project Spark برای Pc و Xbox One معرفی شد | نسخه ی PC به ویندوز ۸.۱ نیاز خواهد داشت

علی صالحی
۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - 23:26

Microsoft در طی مراسم خود در رویداد E3، از منتشر شدن بازی Project Spark خبر داد. بازیکنان در این بازی قادر خواهند بود تا دنیای خود، داستان خود و بازی خود را بسازند. این بازی از هم اکنون به صورت رایگان قابل دانلود است.

طبق گفته های Microsoft، این بازی برای پلتفرم های Xbox One و PC منتشر خواهد شد. البته نسخه ی PC این بازی تنها بر روی نسخه ی ۸.۱ ویندوز قابل بازی خواهد بود. این مساله باعث کوچ بسیاری از گیمرها از ویندوز ۷ به سمت ویندوز ۸ خواهد شد. 

متن بیانیه ای که در فروشگاه نرم افزاری مایکروسافت در مورد این بازی نوشته شده است به صورت زیر می باشد:

” زمین بازی خلاقانه ی خود را تجربه کنید. این بازی به صورت دیجیتالی و رایگان قابل دسترسی است. این بازی به شما اجازه خواهد داد که خلاقیت خود را تجربه کنید. در این بازی شما خواهید توانست که در تخیلات خود و دیگران بازی کنید. می توانید ببینید که یک بازی ساز چگونه بازی می سازد و وقتی که آماده شدید خودتان بازی ساز شوید. شما می توانید دنیای پویا خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و چیزی را بازی کنید که دیگران ساخته اند. Project Spark خلاقیت را به شما هدیه خواهد داد و موقعیتی بی اندازه برای بازی کردن به شما می دهد. نسخه ی آزمایشی این بازی پیش نمایشی از بازی نهایی خواهد بود. بازی ای را بسازید که همیشه آرزویش را داشتید و بازی هایی را بازی کنید که به دست دیگران ساخته شده. این چیزی است که آینده ی Project Spark برای شما به ارمغان می آورد.”

سیستم مورد نیاز این بازی به شرح زیر می باشد:

حداقل سیستم مورد نیاز: Core i5 CPU, Intel HD4000 video card, 4GB RAM, 2GB hard drive space


سیستم پیشنهادی: Core i7 CPU, Nvidia GT640M or AMD HD8850M or better, 8GB RAM

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید