بازی پروانه رونمایی می شود|اثری متفاوت در صنعت گیم و انیمیشن ایران

احمد سعیدی
۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - 11:44

اولین نشست خبری رونمایی از بازی رایانه‌ای «پروانه» محصولی از استودیوی BEARDED BIRD با حضور خبرنگاران سایت ها و رسانه های خبری، برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی استودیوی BEARDED BIRD نخستین نشست خبری بازی سازان بازی رایانه ای پروانه با حضور خبرنگاران سایت ها، خبرگزاری ها و رسانه های خبری مکتوب و الکترونیک، ساعت ۱۶ الی ۱۸ پنجشنبه ۲۲/۰۳/۹۳ در مکان فرهنگسرای رسانه برگزار می شود.
گفتنی است، سبک این بازی اکشن ماجرایی بوده و دارای خط داستانی قوی و منسجم است. مخاطب در طول بازی علاوه بر روند اصلی داستان، می تواند در دنیای بازی گشت و گذار کرده و ماموریت‌های فرعی را هم انجام بدهد که این ماموریت‌ها دارای داستان مجزا هستند، همچنین انجام این ماموریت‌ها علاوه بر افزودن تنوع به بازی، آیتم‌های مخصوصی را هم به مخاطب می‌دهد. همچنین گرافیک منحصر به فرد بازی، فانتزی است و بگونه‌ای طراحی شده که قشر وسیعی از مخاطبان را به خود جذب می کند.
بر اساس این گزارش، این نشست در حالی برگزار می شود که، هم اکنون این بازی مراحل تولید، را پشت سر گذاشته است و در مراحل تست و عیب یابی می باشد.
همچنین، علاقمندان به تست بازی پروانه می توانند با ارسال اطلاعات تماس خود به آدرس ایمیل Test@parvaneh-game.com جهت تست بازی پروانه ثبت نمایند و با کمک به تیم BEARDED BIRD در تست و باگ گیری به جمع اعضای ویژه باشگاه طرفداران بازی رایانه ای پروانه بپیوندند.

Parvaneh Artwork بازی رایانه​ای «پروانه» با ویژگی​های منحصر به فرد رونمایی شد + پوستر بازی

Untitled-2

Fadias-Home-Concept-by-A.Yaghoobkhani-Color-By-N.Shadrokh

1

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید