عنوانی دیگر از Takumi در راه است

۸ آبان ۱۳۸۹ - ۱۴:۳۸

Capcom اعلام کرد که Shu Takumi , بازیساز کم حاشیه و خلاق , در حال ساختن یک بازی به نام Ghost Trick : Phantom Detective است که بر روی DS عرضه می شود.

این عنوان یک بازی در سبک ماجرایی (Adventure) است که بازی کننده را وارد یک دنیای عجیب و پر رمز و راز می کند. بازی کننده نقش فردی را می پذیرد که قبلا مرده و دوباره زنده شده و باید در زندگی جدیدش معما های سخت و دشواری را که گیم پلی بازی را تشکیل می دهند , حل کند. در طول بازی هم به قابلیت های او اضافه می شود و او باید با این قابلیت ها , معما های اغلب فیزیکی بازی را حل کند. سبک گرافیکی بازی حالتی کمیک گونه و دو بعدی دارد و دیالوگ های هر کارکتر هم به شکل حباب های مشهور کتاب های کمیک , بالای سرشان به نمایش در می آید.

تصاویری جدید از گیم پلی یا روند بازی منتشر شده که چیز های زیادی از نوع گیم پلی را مشخص می کند. این تصاویر را می توانید در زیر ببینید :

نمی توان از شباهت بیش از اندازه ی بازی به سری Ace Attorney گذشت. بازی , کارکتر اصلی  را در محیطی شلوغ و سرسام آور قرار می دهد و او باید معما ها و پازل های بازی را پیدا کند.

در بعضی از معما ها باید اشیاء و مکانیک های موحود در صحنه را بار ها تست و امتحان کنید تا بالاخره به نتیجه ی دلخواه بازی برسید.

بازی Ghost Trick : Phantom Detective در تاریخ ۲۱ دی ماه ۸۹ در آمریکا عرضه می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید