استودیو High Moon بر روی نسخه های نسل هفتمی Call of Duty : Advanced Warfare کار می کند

۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۹

پس از معرفی عنوان Call of Duty : Advanced Warfare، اعلام شد که نسخه های نسل هفتمی این عنوان توسط یک استودیوی دیگر توسعه خواهد یافت. حال استدیو High Moon لیست کاری جدید خود را منتشر کرده است که در آن اعلام شده که به تعدادی نیرو برای کار بر روی نسخه های نسل هفتمی Call of Duty : Advanced Warfare، نیاز است.

Sledgehammer وظیفه ی ساخت نسخه ی اصلی بازی که بر روی کنسول های نشل هشتمی و PC منتشر می شود، را بر عهده دارد و استودیو High Moon قرارا است این بازی را بر روی کنسول های نسل هفتمی پورت کند.

Call of Duty : Advanced Warfare با هدف پیش بینی جنگ های آینده که در آن هر دو فاکتور فناوری و تاکتیک های نظامی اهمیت دارد، ساخته شده است و سبک جدیدی از مبارزات در بازی های شوتر را ایجاد می کند. عملکرد خیره کننده ی یکی از مردان قدرتمند این دوران که Jonathan Irons نام دارد و نقش او را بازیگر برنده ی اسکار یعنی Kevin Spacey ایفا می کند باعث بروز نسل جدیدی از جنگ ها می شود. Call of Duty : Advanced Warfare در آینده ی صورت می گیرد که در آن تکنولوژی در کنار تاکتیک های نظامی کنونی از اهمیت بالایی برخوردار است. در چشم اندازی که تیم سازنده از آینده ی دنیا داشته است نیرو های نظامی خصوصی یا به عبارت دیگر PMC ها نقش اصلی را در میدان های نبرد ایفا می کنند و مرز و حدودی برای آن ها وجود ندارد و می توانند مرز های کشور ها و قوانین جنگ را از نو بازنویسی کنند و Jonathan Irons موسس و مدیر کل بزرگ ترین این شرکت ها که Atlas نام دارد، در مرکز این شرکت ها قرار گرفته و به نوعی سردمدار آن ها است. شخصیت اصلی بازی فردی به نام Private Mitchell می باشد که در ابتدا تقنگدار نیروی دریایی آمریکا بوده ولی به واسطه دعوت یکی از دوستانش به نام Will Irons که فرزند Jonathan Irons است وارد شرکت خصوصی نظامی Atlas می شود.

Call of Duty : Advanced Warfare در تاریخ ۴ نوامبر عرضه خواهد شد. نسخه های نسل هشتمی و PC این عنوان توسط استدیو Sledgehammer Games و نسخه های نسل هفتمی نیز توسط یک استدیو جداگانه ساخته می شود.

شما می توایند هایپ ویژه ی این عنوان را از اینجا مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید