The Witcher 3:Wild Hunt Collectors Edition معرفی شد

۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۹

مدتی پیش خبری مبنی بر معرفی نسخه Collectors Edition عنوان The Witcher 3:Wild Hunt به گوش می رسید. طبق ادعای سازندگان قرار بود این بسته فوق العاده باشد و ارزش خرید با مبلغ مورد نظر را داشته باشد. این طور که به نظر می رسد سازندگان حرف بی دلیل نزده اند. امروز این ادیشن فوق العاده با قیمت ۱۴۰ دلار معرفی شد.محتویات داخل این پک بسیار راضی کننده است و واقعا وسوسه انگیز است. اما پیش فروش رسمی این بازی به همراه این پک ویژه فقط در این آدرس در دسترس است. تا این جای کار هیچ مشکلی نیست اما مشکل از آن جایی آغاز می شود که پیش فروش رسمی خود این بازی فقط برای ۱۵ کشور در دسترس است. این موضوع برای The Witcher 3:Wild Hunt Collectors Edition بسیار فجیع تر است. به طوری که امکان پیش خرید این نسخه فقط در ۹ کشور از دنیا ممکن است و این موضوع شانس خرید این ادیشن برای ما را کم و کم تر می کند.

در پایان شرکت CD Projekt Red تریلری از آنباکسینگ کوتاه این نسخه منتشر کرد که محتویات داخل این ادیشن را خیلی کوتاه معرفی می کند.

این عنوان در تاریخ ۲۴ فبریه سال ۲۰۱۵ میلادی مصادف با ۵ اسفند ۱۳۹۳ هجری شمسی برای پلتفرم های Play Station 4 و XBOX ONE و PC عرضه خواهد شد و حماسه گرگ سفید را پایان خواهد داد.

[jwplayer mediaid=”159420″]

دانلود این ویدیو با کیفیت بالا

 

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید