تاریخ انتشار Borderlands Pre-Sequel مشخص شد

...
۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۱

به جرات می‌توان گفت که یکی از برترین و زیبا‌ترین شوتر‌های منتشر شده در چند سال اخیر، عنوان Borderlands 2 می‌باشد. عنوانی که توانست موفقیت‌های زیادی را چه از نظر فروش، چه از نظر طرفداران و چه از نظر منتقدان بدست بیاورد. مدتی پیش نسخه جدیدی از سری Borderlands به صورت رسمی از سوی 2K، با نام Borderlands Pre-Sequel، معرفی شد. هم‌اکنون نیز تاریخ انتشار این عنوان به صورت رسمی اعلام شده است.

ناشر مشهور، 2K، و استودیو Gearbox، اعلام کرده‌اند که عنوان Borderlands Pre-Sequel در تاریخ هفدهم اکتبر سال 2014 در انگلستان منتشر خواهد شد. همچنین اعلام شده است که تاریخ انتشار این عنوان در آمریکا نیز برابر با چهاردهم اکتبر می‌باشد.

در حال حاضر عنوان Borderlands: The Pre-sequel توسط ۲K Australia در حال ساخته شدن است که در Elpis از قمر Pandora روایت می شود. همچنین این بازی دارای چهار کاراکتر جدید خواهد بود: Athena گلادیاتور، Wilhelm تحمیل کننده، Nisha عدالت رسان و Athena . در یکی از DLC های بازی اصلی Borderlands برای اولین باز ظاهر شد یعنی DLC محبوب این بازی The Secret Armory of General Knoxx، کسی که در Borderlands 2 یک باس به راه انداخت Wilhelm بود و Fragtrap یک مدل ارتقا یافته از ربات Claptrap می باشد. تمامی این چهار نفر با یک برنامه نویس با نام “جان” کار خواهند کرد، کسی که قصد دارد به Handsome Jack تبدیل شود. بازیکنان می توانند از لیزری جدید و اسلحه های Cryo، جت پک، کیت های اکسیژن و خیلی چیزهای دیگر در بازی استفاده کنند.

این عنوان فقط برای دو کنسول نسل هفتمی Xbox 360 و PS3، و البته PC منتشر خواهد شد و تا به امروز خبری مبنی بر انتشار این عنوان بر روی دو کنسول نسل هشتمی PS4 و Xbox One شنیده نشده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید