باکس آرت The Witcher 3 : Wild Hunt منتشر شد : Geralt باز می گردد

۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۳

در حالی که CD Projekt RED اعلام کرده بود که امشب ساعت 19 به وقت بریتانیا، یک کنفرانس مطبوعاتی خواهد داشت و اطلاعات جدیدی از The Witcher 3 : Wild Hunt منتشر خواهد کرد ولی لحظاتی پیش باکس آرت و ویژگی های پیش خرید این عنوان منتشر شد که روی آن تصویر Geralt نقش بسته است.

باکس آرت بازی

با پیش خرید این عنوان، نقشه ی بازی، تعدادی برچسب از لوگوی بازی، موسیقی متن بازی و کتاب راهنمای بازی نیز در دسترس خواهد بود. همچنین یک اسکرین شات و یک تصویر هنری نیز از این بازی منتشر شده است :

بازی از جایی آغاز می شود که با فرا رسیدن زمستان بر خلاف سال های پیشین شاهد یک زمستان آرام نخواهیم بود زیرا گروه Wild Hunt دست به شورش و آشوب زده اند و روستا ها و دهکده های مسیر راه خود را به آتش می کشند و مردم بیگناه را به قتل می رسانند. از طرف دیگر امپراتوری Nilfgaard نیز به پادشاهی شمالی حمله کرده است و  قصد دارد مردم رنج کشیده ی بخش جنوبی را به اسارت بگیرد. حال در این فضای وهم انگیز و ترس آلود که از هر سو بوی جنگ و خونریزی می آید تنها Geralt است که می تواند به این وضع سامان دهد ولی او نیز میان یک دو راهی سخت قرار گرفته است، اینکه با اشباح Wild Hunt که به دنبال او هستند مبارزه کند یا یک قهرمان باشد و سرزمین و مردمش را از چنگ امپراتوری غارتگر Nilfgaard نجات دهد.

این عنوان در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۴ عرضه شود ولی چندی پیش CD Projekt Red اعلام کرد که این عنوان تا قبل از فوریه ۲۰۱۵ منتشر نخواهد شد. شما می توانید اولین نگاه به این بازی را از اینجا مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید