کاور مجله ی Edge مشخص شد : جنگ ماشین ها

۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۹

پس از اینکه مجله ی مشهور Game Informer در آخرین شماره ی خودف مقاله ی ویژه ای از عنوان Call of Duty : Advanced Warfare منتشر کرد، حال مجله ی Edge نیز دست به انتشار یک مقاله ی ویژه از این عنوان زده و حتی کاور خود را نیز به این بازی اختصاص داده است.

کاور این عنوان به تصویر جدید از این عنوان اختصاص دارد که یکی از کاراکتر های بازی را با پوششی ویژه به تصویر می کشد. این مجله به مقاله خود درباره ی این عنوان نام “جنگ ماشین ها” را داده است و در این رابطه اظهار داشته است :

در بازی سیستم تولید انیمیشن ها، با استفاده از فناوری ها و تکنولوژی هایی صورت گرفته است که جیمز کامرون در عنوان جدید سینمایی خود یعنی Avatar 2 از آن ها استفاده می کند. طراحی صدا های Advanced Warfare فقط به همان شکل کلیشه ای سابق نیست که تنها صدا شلیک اسلحه ها به گوش برسد. هدف Sledgehammer ارایه یک کیفیت بصری فوق العاده و تصویری واقعی است که برای دستیابی به آن از تکنولوژی هایی استفاده کرده اند که مختص فیلم های سینمایی است که مملو از جلوه های ویژه ی سنگین هستند.

Edge Magazine Cover

Call of Duty : Advanced Warfare با هدف پیش بینی جنگ های آینده که در آن هر دو فاکتور فناوری و تاکتیک های نظامی اهمیت دارد، ساخته شده است و سبک جدیدی از مبارزات در بازی های شوتر را ایجاد می کند. عملکرد خیره کننده ی یکی از مردان قدرتمند این دوران که Jonathan Irons نام دارد و نقش او را بازیگر برنده ی اسکار یعنی Kevin Spacey ایفا می کند باعث بروز نسل جدیدی از جنگ ها می شود. Call of Duty : Advanced Warfare در آینده ی صورت می گیرد که در آن تکنولوژی در کنار تاکتیک های نظامی کنونی از اهمیت بالایی برخوردار است. در چشم اندازی که تیم سازنده از آینده ی دنیا داشته است نیرو های نظامی خصوصی یا به عبارت دیگر PMC ها نقش اصلی را در میدان های نبرد ایفا می کنند و مرز و حدودی برای آن ها وجود ندارد و می توانند مرز های کشور ها و قوانین جنگ را از نو بازنویسی کنند و Jonathan Irons موسس و مدیر کل بزرگ ترین این شرکت ها که Atlas نام دارد، در مرکز این شرکت ها قرار گرفته و به نوعی سردمدار آن ها است. شخصیت اصلی بازی فردی به نام Private Mitchell می باشد که در ابتدا تقنگدار نیروی دریایی آمریکا بوده ولی به واسطه دعوت یکی از دوستانش به نام Will Irons که فرزند Jonathan Irons است وارد شرکت خصوصی نظامی Atlas می شود.

Call of Duty : Advanced Warfare در تاریخ ۴ نوامبر عرضه خواهد شد. نسخه های نسل هشتمی و PC این عنوان توسط استدیو Sledgehammer Games و نسخه های نسل هفتمی نیز توسط یک استدیو جداگانه ساخته می شود.

شما می توایند هایپ ویژه ی این عنوان را از اینجا مطالعه کنید.

0
0