کارگردان Assassin’s Creed : Unity معرفی شد : بازگشت به دوران اتزیو

۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۵

یوبی سافت رسما کارگردان عنوان Assassin’s Creed : Unity را معرفی کرد و ایشان آقای Alexandre Amancio می باشند که پیش از این کارگردان عنوان Assassin’s Creed : Revelations بوده اند. اگر چه این عنوان در میان سه گانه اتزیو، از دیدگاه بسیاری از منتقدان و طرفداران، ضعیف ترین نسخه بود ولی با این حال حسن ختام مناسبی برای شخصیت اتزیو بود و به مراتب از نسخه ی سوم بسیار بهتر بود.

این خبر از تویتر جید ریموند گرفته شده است در حالی که این پست به سرعت از تویتر وی حذف شد. Alexandre Amancio پس از عنوان Revelations از یوبی سافت جدا شد ولی دو سال بود به این شرکت بازگشت. حال باید منتظر ماند و دید که آیا او می تواند با Unity دست به خلق شگفتی بزند یا خیر؟

یوبی سافت اعلام کرده که این عنوان یک عنوان کاملا جدید همراه با نوآوری های فراوان خواهد بود و توسط ۱۰ استودیو زیر توسعه یافته است :

Ubisoft Montreal، Toronto، Singapore، Quebec، Annecy، Shanghai، Chengdu، Kiev، Montpellier، Bucharest

Assassin’s Creed : Unity در قرن ۱۸ و در پاریس جریان دارد. در این دوره انقلاب فرانسه در حال شکل گیری است و این عنوان نیز انقلاب این کشور را در مرکز آن یعنی پاریس به تصویر می شکد. شخصیت اصلی بازی یکی از عضو های محفل Assassin ها در فرانسه است و Arno نام دارد. همچنین اعلام شده که بازی در لندن نیز دنبال خواهد شد. این عنوان برای سه ماهه ی چهارم سال ۲۰۱۴ برای PC، Xbox One و PS4 برنامه ریزی شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید