Lucky’s Tale | عنوان جدیدی برای Oculus VR معرفی شد

۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۱:۰۸

شرکت Oculus VR را همگی بخاطر ساخت هدست های واقعیت مجازی Oculus Rift  می شناسیم. حال این شرکت در وب سایت رسمی خود خبر انتشار عنوانی جدید، با قابلیت پشتیبانی از Oculus Rift را منتشر کرد.

این عنوان با نام Lucky’s Tale منتشر شده و سوم شخص می باشد. استودیو سازنده ی این بازی استودیو Playful است. طبق گفته های این شرکت، بازی در هفته ی آینده و در طی مراسم E3 معرفی خواهد شد و می توان آن را به وسیله ی هدست های واقعیت مجازی این شرکت تجربه کرد.

استودیو سازنده ی این بازی، یعنی Playful توسط Paul Bettner تاسیس شده است. وی سازنده ی یکی از محبوب ترین بازی های شبکه های اجتماعی، یعنی Words with Friends می باشد. در ادامه ی این خبر آمده است که Paul Bettner یکی از بزرگترین حامیان مالی پروژه ی Oculus Rift بوده و مبلغ پنج هزار دلار به شرکت سازنده ی این هدست، برای این پروژه کمک کرده است. این دو کمپانی پس از ملاقات Paul Bettner از دفتر اصلی Oculus VR، در اکتبر 2012 روابط نزدیکی با یک دیگر داشته اند.

وب سایت Oculus VR در ادامه نوشته است: “ما بسیار خوشحال هستیم که به صورت رسمی در این پروژه نقشی داریم و امیدواریم در آینده کارهای دوست داشتنی دیگری از این استودیو ببینیم”.

هنوز تصاویر و ویدئویی از عنوان Lucky’s Tale منتشر نشده است. با این حال لوگو منتشر شده برای این عنوان را در تصویر اصلی خبر می توانید ببینید. تا زمان معرفی این عنوان به صورت رسمی، در کنفرانس E3 زمانی نمانده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید