صحبت های 2K در مورد بازی Evolve و کیفیت آن بر روی PS4 و Xbox One

۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۳

بسیاری بازی Watch Dogs را به عنوان اولین تجربه ی حقیقی نسل جدید می دانستند. البته این مساله با در نظر نگرفتن انتشار این بازی بر روی تمامی کنسول ها نسل قدیم و جدید، به جز Wii عنوان می شد. حال بسیاری از بازی سازان بر سر دو راهی تصمیم گیری برای پلتفرم های بازی های خود هستند. تا به امروز Ubisoft توانسته است دارندگان کنسول های نسل قبل را هم راضی کند. اما بالاخره روزی خواهد رسید که کنسول های نسل قبل کنار گذاشته خواهند شد.

در این مساله که PlayStation 4 و Xbox One قدم محکم تری نسبت به نسل های قبلی خود برداشته اند شکی نیست. اما بسیاری از بازی سازان به منتشر کردن بازی خود برای کنسول های نسل قبل ابراز علاقه می کنند. این مساله می تواند به دلیل بالا رفتن شانس فروش در آن کنسول ها باشد. مشخص است که تعداد کنسول های فروخته شده در نسل قبل چندین برابر کنسول های نسل جدید است. 

اما این مساله برای 2K و بازی Evolve به گونه ی دیگری است.  Denby Grace، یکی از بهترین بازی سازان 2K Games در مورد این مساله مصاحبه ای انجام داده است. وی در این مورد گفت: “بعد از اینکه 2K Games مالکیت بازی Evolve را به دست آورد، تمامی هدف سازندگان عرضه ی این بازی برای کنسول های نسل جدید بود و علاقه ای به منتشر کردن آن برای Xbox 360 و PS3 نداشتیم. فکر می کنم که قبل از اینکه ما این عنوان را تحت مالکیت خود درآوریم، برای PS3 و Xbox 360 در دست ساخت بود. اما در حال حاضر، با توجه به آنچه که در بازی می بینیم، این بازی قطعا نسل بعدی خواهد بود. شما می توانید این مساله را به صورت بسیار واضح در محیط بازی، جهان بازی و غنی بودن آنها ببینید. سیستم طبیعت وحشی این بازی و ظاهر کلی آن عالی است. Evolve یک تجربه ی بسیار متراکم است. تنها راهی که برای تجربه ی این بازی وجود دارد، استفاده از قدرت کنسول های نسل جدید است.”

عده ای توانستند این بازی را در رویداد PAX East تجربه کنند و همگی از آن لذت بردند. این بازی در تاریخ 21 اکتبر، برای کنسول های Xbox One، PS4 و کامپیوتر های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید