Dwarf Fortress بعد از 2 سال به روز رسانی دریافت می کند

۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۵

بازی Dwarf Fortress یکی از بازی های شبیه ساز دنیا است که حالتی استراتژیک دارد. این بازی را همه به سخت بودن بیش از حد می شناسند. حال پس از گذشت دو سال، این بازی به روز رسانی جدیدی دریافت خواهد کرد.

این به روز رسانی که DF2014 نام دارد قابلیت های جدیدی مانند دیپلماسی مناسب درون بازی، مبارزات غیر کشنده، قابلیت بالا رفتن دشمنان از دیوار و وارد شدن به قلعه ی شما (این قابلیت بسیار مورد انتظار بود و بسیاری را خوشحال خواهد کرد. حال برای ساخت قلعه نیاز به ساخت سقف هم دارید) و در پایان قابلیت تقدیم قلعه خود به کسی و ساخت یک قلعه ی جدید در جایی دیگر. این مساله می تواند باعث شود که یک منطقه یا یک تمدن را برای خود به وجود آورید.

قابلیت های جدید بسیاری به این نسخه از بازی اضافه شده اند. بسیاری از مشکلات و باگ های بازی رفع شده و به طور کل بازی پیشرفت بسیاری کسب کرده است. همین مساله ممکن است که طرفداران قدیمی این بازی، و یا شاید طرفدارانی جدید را به سمت خود بکشاند. مدت زمان زیادی است که شخصیت های درون بازی نامیرا هستند و تحت هر شرایطی داستان بازی یا هدف بازی را به پایان می رسانند. با این حال Dwarf Fortress از این قاعده پیروی نمی کند و به شما یاد آوری می کند که باختن هم لذت خود را دارد.

این بازی در سال 2006، توسط استودیو Tarn Adams ساخته شد و Bay 12 Games آن را برای سیستم عامل های Microsoft Windows,Mac OS X و Linux منتشر کرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید