یک کانسپت آرت جدید از Assassin’s Creed : Unity منتشر شد : Arno بر فراز پاریس

۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۰

پس از اینکه مدتی پیش اولین پوستر پیش فروش عنوان Assassin’s Creed : Unity منتشر شد و در آن چهره ی کاراکتر اصلی قابل مشاهده بود، حال یک کانسپت آرت بسیار زیبا از این عنوان منتشر شده است که شخصیت اصلی بازی یعنی Arno را بر فراز شهر پاریس به تصویر می کشد.

یوبی سافت اعلام کرده است که بازی در E3 نمایش خیره کننده ای خواهد داشت و همگان را به وجد خواهد اورد. همچنین اعلام شده شخصیت دانشمندی که  تصویر آن در پوستر پیش فروش بازی وجود داشت، شیمی دان مشهور فرانسوی و پدر شیمی نوین یعنی آنتوان لاووازیه می باشد که بعد ها در دوران ترور انقلاب فرانسه، با گیوتین اعدام شد.

آزادی، برابری و برادری
برای این ها بجنگید

یوبی سافت اعلام کرده که این عنوان یک عنوان کاملا جدید همراه با نوآوری های فراوان خواهد بود و توسط ۱۰ استودیو زیر توسعه یافته است :

Ubisoft Montreal، Toronto، Singapore، Quebec، Annecy، Shanghai، Chengdu، Kiev، Montpellier، Bucharest

Assassin’s Creed : Unity در قرن ۱۸ و در پاریس جریان دارد. در این دوره انقلاب فرانسه در حال شکل گیری است و این عنوان نیز انقلاب این کشور را در مرکز آن یعنی پاریس به تصویر می شکد. شخصیت اصلی بازی یکی از عضو های محفل Assassin ها در فرانسه است و Arno نام دارد. همچنین اعلام شده که بازی در لندن نیز دنبال خواهد شد. این عنوان برای سه ماهه ی چهارم سال ۲۰۱۴ برای PC، Xbox One و PS4 برنامه ریزی شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید