Tim Shafer: من عاشق Super Mario 3D World کنسول Wii U هستم

۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۱:۴۱

Tim Shafer، موسس و صاحب استودیو Double Fine Productions که بازی هایی مانند Psyconauts و Broken Age از بازی های مورد علاقه ی خود سخن گفت. وی در مصاحبه ای با The Academy of Interactive Arts & Sciences از علاقه ی خود به بازی های Wii U، مخصوصا Super Mario ۳D World خبر داد. به گفته ی وی، او این بازی را به صورت دو نفره و به همراه دختر خود بازی می کند.

وی در این مصاحبه گفت: “من عاشق بازی کردن Super Mario 3D World در کنسول Wii U، به صورت دو نفره و به همراه دخترم هستم. این مساله که می توانید بازی هایی را با سطح سختی متفاوت بازی کنید بسیار لذت بخش است. ما در این بازی تسلط متفاوتی داریم و دخترم از من خیلی بهتر بازی می کند. با این حال باز هم می توانیم با هم بازی کنیم.”

Double Fine یک استودیو مستقل آمریکایی است که در سال ۲۰۰۰ و پس از جدایی Tim Shafer از استودیو LucasArts تاسیس شد. این استودیو توانسته است بازی های بسیاری را با کمک های مردمی بسازد. این شرکت توانست برای ساخت بازی Broken Age، که اولین بازی این شرکت با کمک های مردمی بود، مبلغی بیش از ۳ میلیون دلار درآمد کسب کند.

Super Mario 3D از بازی های موفق کنسول Wii U است که شرکت نینتندو، تا به امروز، موفق به فروش ۲ میلیون نسخه از این بازی شده است. با اینکه فروش این بازی در مقایسه با نسخه های دیگر این سری بازی بسیار کم بوده، اما با توجه به تعداد کنسول های Wii فروخته شده در مقابل Wii U، این رقم خوب به نظر می رسد. این بازی از قابلیت بازی همزمان تا ۴ بازیکن را دارد. درجه ی سختی بازی در اوایل بازی بسیار کم بوده اما به مرور بسیار مشکل خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید