اولین پوستر پیش فروش Assassin’s Creed : Unity منتشر شد : انقلاب شیمیایی

۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۱

به تازگی GameStop پوستری برای پیش فروش عنوان Assassin’s Creed : Unity منتشر کرده است که چهره ی هنری شخصیت اصلی این بازی را به تصویر می کشد.

با توجه به این تصویر می توان به این نتیجه رسید که وجود شخصیت کانر در بازی که شایعاتی درباره ی آن منتشر شده است، نادرست است و با یک شخصیت کاملا جدید رو به رو خواهیم  بود. همچنین با پیش خرید این عنوان یک مرحله ی خاص به نام Chemical Revolution یا انقلاب شیمیایی در در دسترس خواهد بود که در آن شخصیت اصلی بازی همراه با یک دانشمند مشهور،  دست به اقداماتی می زنند.

یوبی سافت اعلام کرده که این عنوان یک عنوان کاملا جدید همراه با نوآوری های فراوان خواهد بود و توسط ۱۰ استودیو زیر توسعه یافته است :

Ubisoft Montreal، Toronto، Singapore، Quebec، Annecy، Shanghai، Chengdu، Kiev، Montpellier، Bucharest

Assassin’s Creed : Unity در قرن ۱۸ و در پاریس جریان دارد. در این دوره انقلاب فرانسه در حال شکل گیری است و این عنوان نیز انقلاب این کشور را در مرکز آن یعنی پاریس به تصویر می شکد. شخصیت اصلی بازی یکی از عضو های محفل Assassin ها در فرانسه است و Arno نام دارد. همچنین اعلام شده که بازی در لندن نیز دنبال خواهد شد. این عنوان برای سه ماهه ی چهارم سال ۲۰۱۴ برای PC، Xbox One و PS4 برنامه ریزی شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید