تریلری از DLC جدید Call Of Duty: Ghosts منتشر شد

...
۱۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۵

قطعا یکی از برترین شوتر‌های تاریخ بازی‌های رایانه‌ای، سری Call Of Duty می‌باشد. سری که زمانی در اوج بود اما هم‌اکنون به فرش رسیده است. در ادامه شما می‌توانید تریلری از DLC جدید عنوان Call Of Duty: Ghosts را تماشا کنید.

با این که مدتی است که نسخه جدیدی از سری پر‌طرفدار و مشهور Call Of Duty، یعنی Call Of Duty: Advanced Warfare، معرفی شده است، شرکت Activision هنوز به عرضه DLC های جدید برای Call Of Duty: Ghosts ادامه می‌دهد و به این زودی‌ها قصد فراموش کردن این عنوان را ندارد. نام این DLC جدید Invasion می‌باشد و با خودش سه نقشه جدید برای بخش چند‌نفره به همراه دارد. نام این نقشه‌ها Day Of Dead ،Pharaoh و Mutiny است. تریلری که در ادامه مشاهده خواهید کرد از نقشه Pharaoh می‌باشد.

در ادامه شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در دو کیفیت HD و SD مشاهده نمایید.

[jwplayer mediaid=”158128″]

HD

SD

عنوان Call Of Duty: Ghosts در سال ۲۰۱۳ برای کنسول های نسل هفتم، کنسول های نسل هشتم و PC منتشر شد. Activision گفته بود که این نسخه قرار است این سری را به ریشه ها برگرداند و رقیب خودش، یعنی Battlefield 4 را به راحتی شکست دهد و رکورد شاهکار Rockstar، یعنی GTA V را در فروش بشکند، اما این نسخه نتوانست هیچ کدام از این وعده ها را عملی کند. Call Of Duty: Ghosts شکست سختی از نظر منتقدان خورد و تبدیل به بدترین Call Of Duty در تاریخ این سری شد، و رقیبش، یعنی Battlefield 4، در این زمینه بسیار بهتر عمل کرد. این نسخه نتوانست این سری را به ریشه ها باز گرداند و حتی آن را از ریشه ها دور تر نیز کرد. این عنوان فروش بسیار خوبی داشت اما نسبت به نسخه های قبلی کم تر بود و نتوانست رکورد GTA V را بشکند، Activision دلیل این موضوع را منتشر شدن Call Of Duty: Ghosts برای دو نسل دانست، نکته جالب اینجاست که تمامی این اتفاقات در حالی افتاد که سازنده اصلی بازی، یعنی Infinity Ward وظیفه ساخت این نسخه را بر عهده داشت.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید