تصاویر جدیدی از Quantum Break منتشر شد : شکست کوانتومی با کیفیت 1080P

۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۳

پس از اینکه امروز Sam Lake اعلام کرد که اطلاعات جدیدی از بازی او یعنی Quantum Break منتشر خواهد شد، لحظاتی پیش تیزر و تصاویر جدیدی از این عنوان منتشر شد که نشان می دهد بازی با کیفیت 1080P بر روی Xbox One اجرا خواهد شد.

همچنین اعلام شد که بازی برای عرضه در سال 2015 برنامه ریزی شده است. استودیو Remedy Entertainment اعلام کرده است که بازی در نمایشگاه Gamescom در ماه آگوست به طور کامل نمایش داده خواهد شد و طرفداران تا آن زمان باید منتظر بازی باشند. در تیزر منتشر شده از این بازی نیز، Sam Lake به بیان توضیحاتی درباره ی بازی می پردازد و تنها بخش کوتاهیی از گیم پلی بازی در انتهای تیزر به نمایش در می آید. همچنین در تصاویر منتشر شده نیز نشان می دهند کیفیت درون بازی با آنچه که در تریلر های قبلی نمایش داده شده بود، برابر است و ثابت می کنند که این عنوان یک گرافیک فوق العاده را به تصویر می کشد.

پایه‌ی اصلی بازی بر روی چند مکانیک اصلی از جمله کنترل زمان و جلو و عقب بردن آن بنا شده است. کنترل شخصی به نام جک جویس (Jack Joyce) به دست مخاطب بازی داده می‌شود. او کسی است که در دانشگاه Riverport در حال تحقیقات بر روی مسئله‌ی کنترل زمان است که ناگهان پروسه‌ی این تحقیقات دچار مشکلات مختلف می‌شود و در نهایت یک اشتباه کوچک منجر به پیش‌آمدن خرابی‌ها و اختلالات مهمی در جهان می‌شود. در طی این آزمایش ۳ نفر که در این مکان حضور داشتند، قدرت‌ها فرابشری پیدا می‌کنند و می توانند زمان را دستکاری کنند. یکی از این سه نفر جک جویس است و دو نفر دیگر پاول سِرِن (Paul Serene) آنتیگونیست بازی و بِت ویلدر (Beth Wilder) هستند.

شما می توانید اولین نگاه به این عنوان را از اینجا به قلم آقای مسعود تیموری مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید