Capture the Flag به نسخه ی کامپیوتر Titanfall بازگشت

۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۳:۲۰

هفته ی گذشته، استودیو Respawn، سازنده ی بازی titanfall، دو مود  Pilot Hunter  و Capture the Flag را از نسخه ی کامپیوتر این بازی حذف کردند. همین مساله باعث نا امیدی بسیاری از خریداران این بازی برای کامپیوتر و طرفداران آن شد. حال استودیو سازنده ی این بازی در نظر دارد تا مود حذف شده ی تسخیر پرچم یا Capture the Flag را بازگرداند.

Respawn در طی هفته ی پیش، تصمیمی برای حذف مود های گفته شده گرفت. این استودیو دلیل این عمل خود را کم طرفدار بودن این مود ها و اشغال سرورها توسط این مودها اعلام کرد. به گفته ی این شرکت، کمتر از 1% بازیکنان از مود Capture the Flag استفاده می کرده اند. همین امر باعث شده بود که پیدا کردن مسابقه برای بازیکنان غیر ممکن شود.  این استودیو در بیانیه ی رسمی خود گفت: “حتی سعی کردن بازیکنان برای ورود ناموفق به مود Capture the Flag باعث اشغال شدن سرور ها می شود. با توجه به تعداد کمی که به این مود بازی وصل می شدند، سرورهای بازی ساز ما مدت زمان بسیاری منتظر پر شدن یک بازی می ماندند. این مساله باعث می شد که کاربر تجربه ی خوبی از بازی نداشته باشد. همین باعث شد که ما به دنبال راه حلی برای این مساله بگردیم. قدم اول ما حذف کردن لیست بازی هایی بود که معیوب بودند. قدم دوم بهبود قسمت بازی ساز سرورهای ما بود. اجرای قسمت اول، باعث نارضایتی بسیاری از کاربران ما شد. تعداد آن کاربران بسیار بیشتر از کاربران مخالف حذف مود Capture the Flag بود. ما به طور مداوم در حال بهتر کردن سرورهای بازی ساز خودمان هستیم و پس از آن در اداره ی خودمان آن را تست می کنیم تا مشکلی نداشته باشد. با اینحال بازخورد اصلی در هنگام عرضه ی این به روز رسانی ها برای مردم مشخص خواهد شد. حتی نسخه ی آزمایشی ما، با اینکه بیش از 2 میلیون آزمایش کننده داشت، نتوانست به تست سرورهای ما و سیستم بازی ساز ما کمک کند. ما به طور مداوم در حال بهتر کردن سیستم بازی ساز خودمان هستیم.”

در ادامه این استودیو به توضیح سیستم بازی ساز خود پرداخت: “اگر بخواهیم به طور ساده این مساله را بیان کنیم، سیستم بازی ساز سیستمی است که برای شما در بازی های آنلاین رقیب پیدا می کند. بسیاری از بازی ها از این سیستم استفاده نمی کنند یا از سیستمی متفاوت استفاده می کنند. برای مثال بازی هایی وجود دارند که بازی ها را به صورت سرورهای متعدد نمایش می دهند تا از میان آنها انتخاب کنیم.  متغیر های زیادی برای یافتن یک بازی خوب، در سیستم بازی ساز ما، برای شما وجود دارد. برای مثال می توان از نوع بازی، تاخیر اینترنتی، نقشه، تعداد بازیکنان و چیزهایی از این دسته  نام برد. “

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید