Powerstar Golf بزرگ تر و رایگان تر می شود

۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۲:۳۹

اگر شما هم منتظر عنوان Powerstar Golf بر روی Xbox One بوده اید، خبر خوبی برای شما داریم. این نسخه ویژکی های زیاد و جدیدی دارد و زمین های جدیدی به آن اضافه شده است. همچنین achievement های جدیدی در این بازی قرار گرفته اند. 

اگر شما بازی Killer Instinct را بر روی کنسول Xbox One بازی کرده باشید، باید با سیستم Free Trial یا تست رایگان بازی های مایکروسافت آشنایی داشته باشد. شما می توانید بازی Powerstar Golf را به رایگان دانلود کرده و در یک سری رویداد، با کارکتر خود، به صورت رایگان بازی کنید. این رویداد ها شامل رویداد های آموزشی و تمرینی و دو رویداد دیگر می شود که هرکدام از آنها قابلیت بازی کردن یک مرحله در هر Game را خواهند داشت.

بازیکنانی که این بازی را به صورت رایگان بازی می کنند، قابلیت دریافت اعتبارهای درون بازی را خواهند داشت. به کمک این اعتبارها می توان وسایل جدید و تقویت کننده های مختلفی خریداری کرد. همچنین این بازیکنان می توانند مرحله به مرحله Level بازی خود را بالاتر ببرند. این بازی قابلیت خرید پک اضافه شونده را خواهد داشت. تا کنون چند پک مختلف برای این بازی عرضه شده است که قیمت هر کدام از آنها 5.99 دلار است. البته شما می توانید با پرداخت 19.99 دلار، تمامی پک ها را خریداری کنید. این پک ها شامل زمین های مسابقه، بازیکنان گلف و توپ های مختلف می شود.

لازم به ذکر است که این به روز رسانی زمین مسابقه ی رایگان و جدیدی به نام Coyote Canyon را به بازی اضافه خواهد کرد. نکته ی جالب در مورد Coyote Canyon، جدا از منظقه ی بیابانی آن، قابلیت های میانبر جدید آن است. بازکنان حرفه ای می توانند از میان صخره ها، بدون اینکه دید داشته باشند، توپ خود را بفرستند. 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید