Mugen Souls Z برای PS3 منتشر شد

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۰۲:۱۴

بازی Mugen Souls Z برای کنسول PS3 منتشر شد. این بازی نقش آفرینی به صورت دیجیتالی و فیزیکی قابل دانلود و خرید خواهد بود. این بازی توسط استودیو های COMPILE HEART و GCREST ساخته شده است.

بازی Mugen Souls Z دارای نقشه های مبارزه ی بسیار متنوع و قابل انتخاب است. روش های مبارزه در این بازی به مقدار غیر قابل مقایسه ای، نسبت به بازی های نقش آفرینی دیگر، قابلت شخصی سازی دارد. شخصیت اصلی این بازی Syrma نام خواهد داشت که به مبارزه با خدایان برخواسته است. داستان این بازی دقیقا پس از داستان قسمت قبلی این بازی شکل گرفته است. در قسمت قبلی این بازی، داستان در جایی تمام شد که Syrma با Chou-Chou، شخصیت اصلی نسخه اول این بازی روبرو شد. حال Chou-Chou به همراه پیروان خود برگشته تا داستانی جدید برای این بازی رقم بزند.

تمرکز اصلی این بازی بر روی سیستم مبارزات خواهد بود. این بازی ۱۲ دنیا خواهد داشت که داستان اصلی بازی در این دنیاها شکل خواهد گرفت. از دیگر قابلیت های مهم این بازی قابلیت شخصی سازی شخصیت اصلی بازی است. این سیستم بسیار وسیع بوده و از هزاران قسمت مختلف تشکیل شده است. شرکت سازنده ی این بازی قول داده است که DLC های متنوع و مختلفی برای این بازی عرضه کند. در ادامه تصاویری از این بازی نقش آفرینی ژاپنی را با هم می بینیم.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید