لیست هک های Watch Dogs منتشر شد : با هک کردن، در شیکاگو حکومت کنید

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۹

در حالی که تنها یک هفته ی دیگر تا زمان عرضه ی عنوان Watch Dogs باقی مانده است ولی هر روز اطلاعات جدیدی از طریق نسخه های لیک شده ی این عنوان منتشر می شود. حال به تازگی لیست هک های موجود در بازی نیز منتشر شده است که نشان می دهد همه چیز شهر در دستان آیدن است.

Blackout

هکی که در اغلب تریلر ها نیز نمایش داده شده بود و باعث خاموشی می شود. این هک برای فرار از دستان پلیس بسیار مناسب می باشد.

Universal Door Unlocker

با این قابلیت هیچ دری مقابل شما بسته نخواهد بود. با این هک می توان در تمامی امکان و حتی خانه ها را گشود و به راحتی وارد امکان مختلف شد.

Free Park

آیا منتظر این هستید که جایی پارکی خالی شود تا شما در آن پارک کنید یا اینکه دوست ندارید برای پارک کردن، هزینه ای پرداخت کنید؟ این هک به شما این امکان را می دهد تا مکان های خالی پارک را بیابید و با اختلال در سیستم پارکینگ، بدون هیچ هزینه ای خودروی خود را پارک کنید.

Elevator Controller

آیا از منتظر ماندن برای رسیدن آسانسور خسته شده اید؟ این هک به شما این قابلیت را می دهد که آسانسور به نقطه ی دلخواه خود حرکت دهید و یا در هر نقطه ای که علاقه دارید، متوقف کنید. این قابلیت با پله های برقی نیز هماهنگ است.

Traffic Master

یکی از پرکاربرد ترین هک های بازی که به دفعات در تریلر ها نیز نمایش داده است. با این هک می توانید خود را از ترافیک و پشت چراغ ماندن آزاد سازید، زیرا این هک چراغ های راهنمایی و رانندگی را به طوری که می خواهید، تغییر می دهد.

Universal Car Starter

این قابلیت به شما این امکان را می دهد که هر خودرویی را که دوست دارید، از آن خود کنید و با آن به رانندگی بپردازید.

Music Everywhere

اگر بیش از حد به موسیقی علاقه دارید، می توانید با استفاده از این قابلیت، موسیقی های جدید را از تلفن همراه دیگران هک کنید و هر لحظه به چیز های جدیدی گوش کنید.

My CCTV

اگر از تحت نظر قرار گرفتن توسط دوربین های نظارتی خسته شده اید، می توانید با این هک آن ها را به کنترل خود در آورید.

Spy Around Me

این هک شما را قادر می سازد تا اطلاعات مردم عادی را مشاهده کنید و به نوعی به جاسوسی از آن ها بپردازید.

Train Stoppers

مسلما مترو ها و قطار های بین شهری از وسایل نقلیه ی مناسب هستند. این هک به شما این امکان را می دهد که مترو و قطار ها در هر نقطه ای که علاقه دارید متوقف کنید و از آن استفاده کنید.

عنوان Watch Dogs  دقیقا همان چیزی است که در این زمان به آن نیاز بود، یک IP جدید همراه با کوله باری از ایده های جدید به همراه گرافیک مثال زدنی و گیم پلی فوق العاده هیجان انگیز همراه با داستانی برگرفته از واقعیت های جامعه ی آمریکا و تضاد های موجود در آن که هر فردی را مجاب به تجربه خود کند. هر چند از همین الان می توان اطمینان داشت که Watch Dogs نیز دارای دنباله های پیاپی همانند سری Assassins Creed  خواهد بود ولی نمی توان از تلاشی که سازندگان برای ساخت چنین عنوان درجه یکی چشم پوشی کرد و آن را نادیده گرفت زیرا  پس از مدت ها در سبک Open World شاهد یک رقیب شایسته برای سری GTA خواهیم بود.

Watch Dogs قرار است بر روی PS4 با ۳۰ فریم بر ثانیه و کیفیت ۹۰۰p اجرا شود و نسخه ی Xbox One این عنوان نیز دارای کیفیت ۷۹۲p و نرخ فریم ریت ۳۰ خواهد بود. همچنین نسخه ی PC بازی نیز با کیفیت ۴K و ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

شما می توانید پیش نمایش این بازی را از اینجا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید