تصاویر جدیدی تری از نسخه های لیک شده ی Watch Dogs منتشر شد : اینبار گرافیک نسخه ی PS3 را ببینید

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۱

گویا عنوان Watch Dogs زود تر از آنچه انتظار می رفت، لیک شده و در دسترس مخاطبان قرار گرفته است و حال در این چند روز گذشته تصاویر متعددی از این نسخه های لیک شده در سطح اینترنت منتشر می شود. به تازگی نیز چندین تصویر جدید از نسخه ی Xbox One و همین طور چندین تصویر از نسخه ی PS3 منتشر شده است.

گرافیک نسخه ی PS3 این عنوان نیز بسیار خوب می باشد وآنطور که شایعه شده بود، ضعیف نیست.

Xbox One

PS3

عنوان Watch Dogs  دقیقا همان چیزی است که در این زمان به آن نیاز بود، یک IP جدید همراه با کوله باری از ایده های جدید به همراه گرافیک مثال زدنی و گیم پلی فوق العاده هیجان انگیز همراه با داستانی برگرفته از واقعیت های جامعه ی آمریکا و تضاد های موجود در آن که هر فردی را مجاب به تجربه خود کند. هر چند از همین الان می توان اطمینان داشت که Watch Dogs نیز دارای دنباله های پیاپی همانند سری Assassins Creed  خواهد بود ولی نمی توان از تلاشی که سازندگان برای ساخت چنین عنوان درجه یکی چشم پوشی کرد و آن را نادیده گرفت زیرا  پس از مدت ها در سبک Open World شاهد یک رقیب شایسته برای سری GTA خواهیم بود.

Watch Dogs قرار است بر روی PS4 با ۳۰ فریم بر ثانیه و کیفیت ۹۰۰p اجرا شود و نسخه ی Xbox One این عنوان نیز دارای کیفیت ۷۹۲p و نرخ فریم ریت ۳۰ خواهد بود. همچنین نسخه ی PC بازی نیز با کیفیت ۴K و ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

شما می توانید پیش نمایش این بازی را از اینجا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید