Watch Dogs هم لیک شد : آیدن حریف هکر ها نشد

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۶

گویا لیک شدن بازی های مهم هنوز ادامه دارد و پس از اینکه چندی پیش عنوان Wolfenstein : The New Order یک هفته ی قبل از عرضه ی رسمی خود لیک شد، حال نسخه ی PS3 عنوان Watch Dogs نیز لیک شده است.

این عنوان که هنوز یک هفته ی به زمان عرضه ی رسمی آن باقی مانده است، در یکی از خرده فروشی های برزیل با نام Fyzor برای فروش قرار گرفته شده است و حال کسانی که بازی را خریداری کرده اند، تصویری از جعبه و دیسک بازی منتشر کرده اند :

بنابراین می توان نتیجه گرفت بخشی هایی از گیم پلی بازی که در سطح اینترنت منتشر شده اند، حقیقی هستند و از همین نسخه های لیک شده گرفته شده اند.

عنوان Watch Dogs  دقیقا همان چیزی است که در این زمان به آن نیاز بود، یک IP جدید همراه با کوله باری از ایده های جدید به همراه گرافیک مثال زدنی و گیم پلی فوق العاده هیجان انگیز همراه با داستانی برگرفته از واقعیت های جامعه ی آمریکا و تضاد های موجود در آن که هر فردی را مجاب به تجربه خود کند. هر چند از همین الان می توان اطمینان داشت که Watch Dogs نیز دارای دنباله های پیاپی همانند سری Assassins Creed  خواهد بود ولی نمی توان از تلاشی که سازندگان برای ساخت چنین عنوان درجه یکی چشم پوشی کرد و آن را نادیده گرفت زیرا  پس از مدت ها در سبک Open World شاهد یک رقیب شایسته برای سری GTA خواهیم بود.

Watch Dogs قرار است بر روی PS4 با ۳۰ فریم بر ثانیه و کیفیت ۹۰۰p اجرا شود و نسخه ی Xbox One این عنوان نیز دارای کیفیت ۷۹۲p و نرخ فریم ریت ۳۰ خواهد بود. همچنین نسخه ی PC بازی نیز با کیفیت ۴K و ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

شما می توانید پیش نمایش این بازی را از اینجا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید