نیویورکی واقعی را در The Division تجربه خواهید کرد : تصویری از مقایسه ی محیط بازی با نیویورک واقعی

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۰

چند روز پیش بود که یوبی سافت رسما اعلام کرد که عنوان The Division در سال 2014 عرضه نخواهد شد و بازی با تاخیر در سال 2015 منتشر می شود. حال به تازگی این شرکت یک تصویر مقایسه ای از این بازی منتشر کرده است که نشان می دهد این عنوان نیز همانند Watch Dogs یک شبیه سازی عالی را انجام می دهد.

این تصویر که مربوط به هتل پلازا شهر نیویورک می باشد نشان می دهد که این هتل در بازی دچار چه تغییراتی پس از فاجعه ی سه شنبه ی سیاه شده است.

شاید نام سه شنبه سیاه را تا به حال شنیده باشید، روزی که ایلات متحده ی آمریکا دچار یک رکود اقتصادی شدیدی شد و خبر آن مثل یک بمب در جهان پیچید. اما در The Division شما یک روز سیاه دیگر خواهید داشت یک جمعه ی سیاه. در سال ۲۰۰۱ میلادی دولت ایلات متحده ی آمریکا تصمیم گرفت تا یک عملیات بی سابقه به نام ” زمستان تاریک ” را اجرا کند. عملیاتی که شبیه ساز یک حمله ی بیوتروریستی بود و قصد داشت تا عکس العمل مقامات در مقابل این حمله و همچنین واکنش مردم را ارزیابی کند . این حمله که منتقدان فراوانی نیز داشت سرانجام عملی شد و به هر صورت به پایان رسید اما بیایید طوری دیگر به این مسئله نگاه کنیم ، اگر این عملیات با مشکل مواجه می شد و ویروس مورد نظر تمامی مردم را آلوده می کرد ، چه اتفاقی می افتاد ؟ داستان The Division نیز دقیقا بر اساس همین نظریه نوشته شده است . پس از آلوده شدن مردم شهر نیویورک به این ویروس ، تمامی راه های ارتباطی بیرون به این شهر قطع می شود و به نوعی این شهر به یک قسمت جداگانه از بقیه خاک آمریکا تبدیل می گردد . سازندگان این عنوان برای یافتن داستان مناسب حدود ۳ ماه به مطالعه و تحقیق پرداختند تا در نهایت به این داستان رسیدند ، داستانی تاریک که می خواهد شکنندگی انسان را به وضوح به تصویر بکشد . پس از پخش شدن ویروس سهام بورس و شرکت ها به شدت سقوط می کند و قرنطینه صورت می گیرد . تنها سه هفته پس از این وقایع افراد باقی مانده محکوم می شوند تا در این شرایط بد زندگی کنند ، شرایطی که دیگر رنگ و بوی آخر الزمانی به خود گرفته است و امیدی برای ادامه ی زندگی وجود ندارد . این عنوان در تاریخ نا معلومی در سال ۲۰۱۵ بر روی PS4 و Xbox One و PC عرضه می شود .

شما می توانید اولین نگاه به این بازی را از اینجا مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید