عنوان Tales of Xillia 2 شامل رده بندي سني ” T ” از سوي ESRB شد

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۹

همانطور كه مي دانيد قرار است بازي كمي معروف Tales of Xillia 2 در 18 آگوست براي كنسول Playstation 3 منتشر شود. چندي پيش اين عنوان هم شامل رده بندي سني توسط ESRB شد. ESRB براي عنوان Tales of Xillia 2 رده بندي سني T را در نظر گرفته است زيرا بازي شامل خشونت، خون ريزي، زباني متوسط، مشروبات الكلي و… است.

در وب سايت رسمي ESRB بازي Tales of Xillia 2 به عنوان، بازي جديدي در سبك نقش آفريني معرفي شده است. در اين عنوان بازيباز ها مي توانند تعداد زيادي از كركترها را به صورت شخصي و گروهي كنترل كنند. با اين كنترل پليرها مي توانند از تخريب و خراب شدن دنيا و جهان در اين عنوان جلوگيري كنند.

بازيباز ها به صورت گروهي مي توانند از اسلحه ها،‌ شمشيرها و جادوهاي خاصي براي از بين بردن دشمنان خود استفاده كنند. كمبات ها و ضربات در اين عنوان همراه با درد، صدايي وحشتناك و بلند و يك صداي تركيدن بلند است. همچنين در اين عنوان برخي از قسمت هاي سينماتيكي بازي در بخشي به صورت انحصاري براي هر فردي جداسازي شده است. خون در اين عنوان بر روي اجسام، جسدها و صورت و بدن كركترهاي بازي خواهد پاشيد.

در طول اين بازي شخصيت هاي زن لباس هايي بر تن دارند كه به قسمت هاي بزرگ تر و شكافته تري تقسيم مي شود. همچنين در ديالوگ هاي اين بازي برخي لغات از عبارت هاي نامناسب و شهواني استفاده مي شود. همچنين كركتر ها و شخصيت ها در اين بازي به خوردن مشروبات الكلي در گاهي اوقات مي پردازند. همچنين يكي از سكانس هاي بازي شخصيت اصلي بازي را در حال خوردن و امتحان كردن مشروبات الكلي نشان مي دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید