کوجیما : تریلر E3 عنوان MGS V : The Phantom Pain همانند فیلم های اکشن خواهد بود

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۹

یکی از عناوین که سال گذشته با نمایش خود در E3 غوغای به پا کرد، عنوان جدید استاد هیدو کوجیما یعنی Metal Gear Solid V : The Phantom Pain بود که توانست با همان تک نمایش طرفداران را به وجد آورد. حال با گذشت یک سال از آن زمان بار دیگر قرار است تریلری از این بازی این بار در E3 2014 منتشر شود.

هیدو کوجیما در تویتر خود اعلام کرده است که در حال کار بر روی این تریلر می باشد و جزئیاتی از این تریلر را منتشر کرده است :

من انتظار دارم که نوع تریلر امسال ما همانند فیلم های  اکشن هالیوودی باشد، یعنی اینکه در آن انفجار، سقوط و نابودی وجود دارد. درگیری، تعقیب و گریز و صحنه های سینمایی برخی از ویزگی های این نمایش خواهد بود. البته من سعی کرده ام این نمایش متفاوت باشد و به همین دلیل تا حد ممکن از اسکریپت در آن استفاده نکرده ام. مردم پس از تجربه ی Ground Zeroes اعلام کردند که دوست دارند در The Phantom Pain انتقام بگیرند به همین دلیل تیم من نشانه های از چیز هایی که برای Snake اتفاق افتاده است را در نمایش E3 قرار داده اند. بنابراین به شما مژده می دهم شاهد انتقام و تراژدی برای تیم Snake و خود او خواهید بود.

در Metal Gear Solid V : The Phantom Pain حدود ۹ سال از وقایع Ground Zeroes گذشته است و Snake در این ۹ سال در کما به سر می برده است. حال او به هوش آمده و سعی دارد انتقام خود را از کسانی که او را به این وضع درآوردند بگیرد. این بازی در سبک اکشن ماجراجویی/ مخفی کاری می باشد، توسط استودیوی اختصاصی Kojima ، یعنی Kojima Productions در حال ساخت است و وظیفه ی نشر آن را Konami بر عهده دارد. این بازی از موتور قدرتمند Fox Engine بهره می برد و قرار است تاریخی نامعلومی برای  X360 , PS3 , PS4 , Xbox one خواهد آمد. نسخه PC هم بعد از انتشار نسخه های کنسولی، عرضه می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید