Hellraid برای کنسول های نسل جدید با کیفیت 1080p/60fps ساخته خواهد شد

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۰۰:۱۲

Hellraid یکی از عنوان هایی است که برای نسل قبل برنامه ریزی شده بود، اما سرانجام به آن نسل نرسید و قرار است که تنها برای کنسول های نسل جدید و PC منتشر شود. پیش از این Techland، سازنده ی این عنوان در خبری کنسل شدن نسخه ی PS3 و Xbox 360 این بازی را اعلام کرده بود.

لازم به ذکر است که استودیو Techland در حال کار بر روی عنوان دیگر هم هست. Dying Light، بازی دیگر این شرکت قرار است که برای کنسول های PS4 و Xbox One عرضه شود. به گفته ی این استودیو، Dying Light بر روی این کنسول ها با رزلوشن 1080p و 60 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد. با توجه به این مساله و اینکه هر دو بازی Hellraid و Dying Light از موتور Chrome Engine 6 استفاده می کنند، می توان حدس زد که رزلوشن و نرخ فریم عنوان Hellraid هم بر روی این کنسول ها 1080p و 60 فریم بر ثانیه خواهد بود.

Marcin Kruczkiewicz تهیه کننده ی عنوان Hellraid در مورد این مساله گفته است: ” هر دو بازی از یک موتور استفاده می کنند. پس این مساله برای تیم سازنده ی بازی و تیم سازنده ی موتور گرافیکی هدف اصلی است.”

با توجه به اینکه این بازی در سال 2015 عرضه خواهد شد، از Marcin Kruczkiewicz در مورد نسخه ی PC و Xbox One این بازی و پشتیبانی آنها از DirectX12 سوالی پرسیده شد که وی قادر به پاسخ گویی به این سوالات نبود. با این حال استودیو Techland همیشه از تکنولوژی های جدید استقبال کرده و از آنها در بازی های خود به بهترین نحو استفاده کرده است. وی در ادامه گفت: “این سوال را باید از تیم توسعه دهنده ی بازی بپرسید و در حوزه ی کاری ما نیست. با این حال بازی سازان همیشه از تکنولوژی های جدید که گرافیک یا گیم پلی را بهتر می کند استقبال می کنند.”

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید