کاربران گُلد Xbox Live در ماه ژوئن می‌توانند درخواست بازپرداخت بکنند

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۹

به نظر می رسد شرکت ماکروسافت قصد اجازه دادن به کاربران Xbox Live Gold خود برای درخواست بازپرداخت هستند. طبق گزارشات افراد و کاربران زیادی هستند که از محصولات خریداری شده خود در این شرکت راضی نیستند و قصد پس دادن بازی یا پک خود هستند.

درخواست برای بازپرداخت پول داده شده در مدت زمان محدودی صورت می گیرد. متقاضیان می توانند در ماه June از شرکت ماکروسافت در خواست بازپرداخت برای paywall را بدهند. این بازپرداخت paywall شامل دو کنسول Xbox 360 و Xbox one می شود. کاربران گلد می توانند تا روز 31ـم ماه آگوست درخواست پس گرفتن پول خود را از شرکت مایکروسافت و Xbox Live بکنند.

زمانی که بهینه سازها و آپدیت های جدید برای کنسول های Xbox one و Xbox 360 در ماه June منتشر شوند کاربران گلدی که از Xbox Live اجناسی قسطی خریداری کرده اند، می توانند یک روز قبل از کنسل کردن این قسط ها آن ها هم درخواست بازپرداخت و یا تحول گرفتن دوباره پول خود را بکنند. قابل ذکر است که این امر فقط در بین روز های مانده تا کنسل کلی قسط ها قابل انجام است. این نکته اولین بار توسط FAQ اعلام شد.

از هم اکنون کار بر روی پروسه های کنسل و درخواست بازپرداخت به مدت 6 یا هشت هفته شروع می شود. تمامی کاربران معمولی و گلد Xbox Live هم اکنون به هیچ وجه نمی توانند در خواست پس گرفتن پول خود را به شرکت ماکروسافت اعلام کنند.

همچنین چندی پیش یک تصویر گرافیکی که اطلاعاتی جدید را همراه دارد، بر روی یکی از بلاگ های رسمی Xbox Wire منتشر شد، که نشان دهنده ی آپدیت ها و بهینه ساز های جدید Xbox Live برای عملی سازی در خواست های جدید بازپرداخت پولی است.

همانطور که خبر دارید شرکت ماکروسافت دیروز اعلام کرد؛ در کنار باندل نسخه Xbox one عنوان Kinect شرکت apps ( نرم افزار، سیستم ) جدیدی را هم برای کاربران کنسول Xbox 360 و Xbox one در ماه ژوئن در دسترس قرار خواهد داد. این سیستم یا نرم افزار جدید به تمامی کاربران Xbox این اجازه را می دهد که کانکشن و سرعت بهتری برای وصل شدن به قسمت آنلاین دیگر نرم افزارها و بازی های این دو کنسول ( Xbox one , Xbox 360 ) را داشته باشند. این برای استفاده از این سیستم نیازی به داشتن اکانت Gold نیست.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید