وبسایت آلمانی Watch Dogs : Golem با همان کیفیت 1080p و 60 فریم بر ثانیه بر روی PS4 اجرا خواهد شد

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۸

چند روز پیش سونی رسما اعلام کرد که نسخه ی PS4 عنوان Watch Dogs با کیفیت 1080p و 60 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد ولی امروز این مطلب از سایت رسمی پلی استیشن برداشته شد و این شایعه به وجود آمد که این خبر واقعیت ندارد اما حال یک وبسایت آلمانی به نام Golem اعلام کرده است که این نسخه با همان کیفیت اعلام شده، اجرا خواهد شد.

البته این وبسایت اعلام کرده برخی از ویژگی های گرافیکی نظیر MSAA و TSAA از این نسخه حذف شده است ولی در کیفیت و نرخ فریم ریت آن هیچ تغییر ایجاد نشده است. این وبسایت اعلام کرده که یوبی سافت در نمایشگاه Play Yourself در برلین آلمان، نمایشی از نسخه ی PS4 این عنوان ارایه کرده است و در پایان این نمایش به صراحت اعلام کرده که کیفیت بازی در نسخه ی PS4 همان کیفیت و نرخ فریم ریت قبلی است.

با این حال هنوز نمی توان به این اخبار اعتماد کرد و باید منتظر اعلام رسمی یوبی سافت بود که البته گویا یوبی سافت علاقه ای به صحبت در این مورد ندارد. لینک مطلب این خبر در سایت Golem

Watch Dogs بر مبنای ایده های جدید بنیان گذاری شده است و المان های موجود در بازی کاملا جدیدی می باشند و نمونه ی آن ها تا کنون در هیچ بازی رایانه ای مطرح دیگری دیده نشده است. مهم ترین و البته جدید ترین ایده ای که در بازی وجود دارد قابلیت هک کردن است، چیزی که در اولین نمایش بازی به خوبی به تصویر کشیده شده بود و توانست خود را به عنوان المان اصلی گیم پلی و حتی داستان بازی مطرح کند. شخصیت اصلی بازی یک هکر با تجربه و البته زخم خورده به نام Aiden Pearce می باشد که قرار است از قدرت اصلی خود یعنی هک کردن در جهت انتقام گرفتن استفاده کند. Watch Dogs یک عنوان Open World است که شما را به یکی از بزرگ ترین شهر های آمریکای شمالی یعنی شیکاگو می برد، جایی که همه چیز توسط سیستم های نظارتی فاسد کنترل می شود و این جا است که باید یک قهرمان خیزش کند و شهر را از خفقان نجات دهد اما Aiden قهرمانی نیست که شما انتظار آن را خواهید داشت.

Watch Dogs قرار است بر روی PS4 با ۶۰ فریم بر ثانیه و کیفیت ۱۰۸۰p اجرا شود. همچنین نسخه ی PC بازی نیز با کیفیت ۴K و ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

شما می توانید پیش نمایش این بازی را از اینجا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید