عنوان The Stomping Land قابلیت بازی تک نفره خواهد داشت

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۰۳:۴۰

دیگر بازی هایی که زمینه ای دایناسوری داشته باشند پیدا نمی شود. در سال های اخیر تنها تعداد اندکی بازی در این سبک معرفی شده که همگی آنها آنلاین بوده اند.  حال به نظر می رسد که یکی از این عناوین قابلیت بازی تک نفره را به بازی اضافه کرده است.

بازی The Stomping Land توسط استودیو SuperCrit ساخته شده است. هدف اولیه ی این بازی، ارائه ی یک بازی دایناسوری آنلاین بود و قرار نبود که بازی قابلیت تک نفره بازی کردن را داشته باشد. اما بنا به دلایلی تصمیم این شرکت عوض شده است.

این بازی در صفحه ی مخصوص خود در شبکه ی Steam، گزینه ی “قابل بازی بودن به صورت تک نفره” را اضافه کرده است. پس از دیده شدن این گزینه، بسیاری از سایت های خبری به سازنده ی این بازی ایمیل زده و در مورد این مساله سوال کردند. SuperCrit در پاسخ به این سوالات گفته است: ” بازیکنان می توانند در صورت تمایل به صورت تک نفری بازی کنند.”

در این بازی بازیکنان در نقش یکی از افراد قبیله، یا در اصل شکارچی یک قبیله ظاهر خواهند شد. این قبلیه نیازهای اولیه ای برای زندگی خواهد داشت. از جمله ی این نیاز های ساده و اولیه می توان به گرسنگی و تشنگی اشاره کرد. شما باید با جمع آوری منابع از محیط اطرافتان، سلاح ها و وسایلتان را به روز رسانی کرده، کمپ بسازید و یا تله هایی برای شکار کردن درست کنید. شکارچیان برتر در این بازی می توانند دایناسور ها را رام کرده و از آنها سواری بگیرند. البته اهلی کردن دایناسورها مزایای دیگری نیز خواهد داشت.

دایناسور ها به طور طبیعی در نقشه ی این بازی پراکنده هستند. شما می توانید دسته های این دایناسورها را در حال غذا خوردن یا مهاجرت ببینید. بسیاری از این دایناسورها به اندازه ای بزرگ هستند که قابل کشته شدن توسط کمان شکارچیان نخواهند بود. برای همین برای کشتن این دایناسورها باید آنها را زمین گیر کرد. زمانی که دایناسور به زمین افتاد، شکارچی به آن حمله کرده و می کشد. شما می توانید یک دایناسور را کشته و از او برای تامین غذا یا منابع استفاده کنید، یا اینکه به یک دایناسور غذا داده و آن را اهلی کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید