دو تصویر از شخصیت های منفی Watch Dogs منتشر شد : مبارزه ای سخت در راه است

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۲

در تریلر های گذشته ی عنوان Watch Dogs دو تن از شخصیت های منفی این بازی مشخص شدند ولی نام و اطلاعاتی در رابطه با فعالیت آن ها اعلام نشد اما حال یوبی سافت با انتشار دو تصویر از این دوتن به معرفی آنان پرداخته است.

شخصیت اول Dermot “Lucky” Quinn نام دارد که در ظاهر یک نیکوکار است ولی در واقع با استفاده از قدرت و نفوذ خود توانسته یک باشگاه مافیایی به نام Chicago South Club را ایجاد کند که اعمال غیر قانونی انجام می دهند.

شخصیت دوم که در یکی از تریلر های Watch Dogs رو در روی آیدن پیرس نشان داده شد، Delford “Iraq” Wade نام دارد و از سربازان جنگ عراق بوده است. او متخصص سیگنال ها و ارتباطات در طول جنگ بوده و حال تصمیم گرفته از این توانایی خود برای تاسیس یک باند خلافکاری استفاده کند. وی شخصیتی دو گانه و بسیار خشن دارد و به نظر می رسد با Dermot “Lucky” Quinn نیز در ارتباط است.

Dermot “Lucky” Quinn

Delford “Iraq” Wade

Watch Dogs بر مبنای ایده های جدید بنیان گذاری شده است و المان های موجود در بازی کاملا جدیدی می باشند و نمونه ی آن ها تا کنون در هیچ بازی رایانه ای مطرح دیگری دیده نشده است. مهم ترین و البته جدید ترین ایده ای که در بازی وجود دارد قابلیت هک کردن است، چیزی که در اولین نمایش بازی به خوبی به تصویر کشیده شده بود و توانست خود را به عنوان المان اصلی گیم پلی و حتی داستان بازی مطرح کند. شخصیت اصلی بازی یک هکر با تجربه و البته زخم خورده به نام Aiden Pearce می باشد که قرار است از قدرت اصلی خود یعنی هک کردن در جهت انتقام گرفتن استفاده کند. Watch Dogs یک عنوان Open World است که شما را به یکی از بزرگ ترین شهر های آمریکای شمالی یعنی شیکاگو می برد، جایی که همه چیز توسط سیستم های نظارتی فاسد کنترل می شود و این جا است که باید یک قهرمان خیزش کند و شهر را از خفقان نجات دهد اما Aiden قهرمانی نیست که شما انتظار آن را خواهید داشت.

این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

شما می توانید پیش نمایش این بازی را از اینجا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید