Call of Duty : Advanced Warfare از تمام قدرت کنسول های نسل هشتمی استفاده خواهد کرد

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۱

این روز ها تمامی بحث ها در دنیای بازی های رایانه ای به یک نام ختم می شود و آن Call of Duty : Advanced Warfare می باشد که با نمایش اولیه خود بار دیگر توانست طرفداران این سری را به وجد آورد. مدیر عامل Activision یعنی Eric Hirschberg معتقد است این عنوان اولین نسخه  از سری Call of Duty خواهد بود که از تمام قدرت کنسول های نسل هشتمی استفاده خواهد کرد.

او اعلام کرده است که:

Advanced Warfare بر روی کنسول های نسل هشتمی گرافیکی بسیار بهتر از نسخه های نسل هفتمی خواهد داشت و برای این ادعای خود  می توانم به گرافیک بالاتر نسخه های نسل هشتمی Call of Duty : Ghosts نسبت به نسخه های نسل هفتمی، اشاره کنم. Advanced Warfare جنگ های پیشرفته را به تصویر می کشد که در آن تجهیزات بسیار جدیدی وجود دارد که خلق و نمایش آن ها تنها به کمک کنسول های نسل هشتمی امکان پذیر بود به همین دلیل وجود قابلیت هایی چون اسکلت خارجی و پرش های فوق العاده امکان پذیر شد.

Call of Duty : Advanced Warfare با هدف پیش بینی جنگ های آینده که در آن هر دو فاکتور فناوری و تاکتیک های نظامی اهمیت دارد، ساخته شده است و سبک جدیدی از مبارزات در بازی های شوتر را ایجاد می کند. عملکرد خیره کننده ی یکی از مردان قدرتمند این دوران که Jonathan Irons نام دارد و نقش او را بازیگر برنده ی اسکار یعنی Kevin Spacey ایفا می کند باعث بروز نسل جدیدی از جنگ ها می شود. Call of Duty : Advanced Warfare در آینده ی صورت می گیرد که در آن تکنولوژی در کنار تاکتیک های نظامی کنونی از اهمیت بالایی برخوردار است. در چشم اندازی که تیم سازنده از آینده ی دنیا داشته است نیرو های نظامی خصوصی یا به عبارت دیگر PMC ها نقش اصلی را در میدان های نبرد ایفا می کنند و مرز و حدودی برای آن ها وجود ندارد و می توانند مرز های کشور ها و قوانین جنگ را از نو بازنویسی کنند و Jonathan Irons موسس و مدیر کل بزرگ ترین این شرکت ها که Atlas نام دارد، در مرکز این شرکت ها قرار گرفته و به نوعی سردمدار آن ها است. شخصیت اصلی بازی فردی به نام Private Mitchell می باشد که در ابتدا تقنگدار نیروی دریایی آمریکا بوده ولی به واسطه دعوت یکی از دوستانش به نام Will Irons که فرزند Jonathan Irons است وارد شرکت خصوصی نظامی Atlas می شود.

Call of Duty : Advanced Warfare در تاریخ ۴ نوامبر عرضه خواهد شد. نسخه های نسل هشتمی و PC این عنوان توسط استدیو Sledgehammer Games و نسخه های نسل هفتمی نیز توسط یک استدیو جداگانه ساخته می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید