از اولین teaser site برای عنوان Sunset Overdrive رونمایی شد

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۵

امروز استودیو Insomniac Games به صورت رسمی تیزر وب سایتی برای عنوان جدید انحصاری کنسول Xbox one خود با نام Sunset Overdrive رو نمایی و در جامعه مجازی منتشر کرد.

وب سایتی که هم اکنون برای این بازی راه اندازی شده است، فقط اطلاعات خیلی کمی را برای مشاهده عموم قرار داده است. از یکی از مهم ترین اطلاعات و امکانات این عنوان قابلیت های energy drink در عنوان Sunset Overdrive است که ” Delirium XT ” نام دارد.

علاوه بر این، وب سایت راه اندازی شده چندین مکان را برای نوشیدن همراه با مهمانی ها معرفی کرده که یکی از پر طرفدار ترین و مهم ترین مکان ها Los Angeles است، که از آن در روز 9 ژوئن یک روز قبل از شروع نمایشگاه E3 رونمایی خواهد شد. از دیگر شهر ها می توان Cologne, Seattle را نام برد که به احتمال زیاد این شهر ها مکان هایی برای شروع نمایشگاه های Gamescom و PAX Prime هستند.

چیزی که تاکنون همگی در مورد عنوان Sunset Overdrive می دانیم، این است که بازی به صورت جهان باز و سوم شخص شوتر است که طبق گفته های شرکت سازنده عنوان Sunset Overdrive امسال به صورت رسمی روانه بازار خواهد شد. جهان ها در بازی همیشه در حال تغییر و تحول هستند. هم اکنون فقط می توان تا روز نهم ماه ژوئن برای اطلاعاتی جدید از سوی این بازی منتظر ماند. به احتمال زیاد در این مدت اطلاعاتی بیشتری از سوی مجله Edge برای این بازی در جامعه مجازی پخش و منتشر خواهد شد.

اگر قصد اولین تیزر وب سایت راه اندازی شده برای عنوان Sunset Overdrive را دارید می توانید به این لینک مراجعه فرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید