کاور ماه ژوئن مجله ی Game Informer منتشر شد : نبرد روی پل Golden Gate

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۲

همان طور که پیش از این نیز اعلام شده بود مجله ی Game Informer در شماره ی جدید خود که در ماه ژوئن منتشر خواهد شد، پیش نمایش ویژه ای از عنوان Call of Duty : Advanced Warfare خواهد داشت که در واقع اولین اطلاعات مهم و جامع از این عنوان می باشد.

حال به تازگی کاور این مجله نیز منتشر شده است که روی آن نبرد بر روی پل Golden Gate واقع در سانفرانسیسکو به تصویر کشیده شده است. همچنین در کنار انتشار تصویر کاور این مجله اطلاعاتی نیز در رابطه با این عنوان از زبان موسس استدیو Sledgehammer Games یعنی Michael Condrey نیز منتشر شده است :

در این نسخه از یک موتور گرافیکی جدید به نام Fossil Engine استفاده شده است که نسخه ی بسیار پیشرفته تر همان موتور IW می باشد. پس از انتشار 10 شماره از سری Call of Duty ناشر این بازی یعنی Activision دریافت که این سری نیاز به تغییر و تکامل دارد به همین دلیل از ما خواست که بر روی ایده های کاملا جدیدی کار کنیم. ما دو سال و نیم از وقت خود را صرف ساخت یک عنوان کاملا نسل بعدی و یک بخش چند نفره ی جدید کرده ایم. شما احتمالا بسیار از امکانات موجود در بخش تک نفره را دیده اید پس می توانید آن ها را در بخش آنلاین نیز تصور کنید بنابراین لباس های EXO و توانایی هایی چون پریدن های بلند و بالا رفتن از دیوار ها در بخش چند نفره نیز وجود دارد.

قدرت همه چیز را تغییر می دهد

Call of Duty : Advanced Warfare با هدف پیش بینی جنگ های آینده که در آن هر دو فاکتور فناوری و تاکتیک های نظامی اهمیت دارد، ساخته شده است و سبک جدیدی از مبارزات در بازی های شوتر را ایجاد می کند. عملکرد خیره کننده ی یکی از مردان قدرتمند این دوران که Jonathan Irons نام دارد و نقش او را بازیگر برنده ی اسکار یعنی Kevin Spacey ایفا می کند باعث بروز نسل جدیدی از جنگ ها می شود. Call of Duty : Advanced Warfare در آینده ی صورت می گیرد که در آن تکنولوژی در کنار تاکتیک های نظامی کنونی از اهمیت بالایی برخوردار است. در چشم اندازی که تیم سازنده از آینده ی دنیا داشته است نیرو های نظامی خصوصی یا به عبارت دیگر PMC ها نقش اصلی را در میدان های نبرد ایفا می کنند و مرز و حدودی برای آن ها وجود ندارد و می توانند مرز های کشور ها و قوانین جنگ را از نو بازنویسی کنند و Jonathan Irons موسس و مدیر کل بزرگ ترین این شرکت ها که Atlas نام دارد، در مرکز این شرکت ها قرار گرفته و به نوعی سردمدار آن ها است. شخصیت اصلی بازی فردی به نام Private Mitchell می باشد که در ابتدا تقنگدار نیروی دریایی آمریکا بوده ولی به واسطه دعوت یکی از دوستانش به نام Will Irons که فرزند Jonathan Irons است وارد شزکت خصوصی نظامی Atlas می شود.

Call of Duty : Advanced Warfare در تاریخ ۴ نوامبر عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید