پروژه Legion به عنوان یادآوری از DUST 514 برای PC تایید شد

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۰

چندی پیش Project Legion به صورت رسمی در یکی از نمایش و کنفرانس ها توسط شرکت EVE Online developer تایید شد. عنوان Legion به عنوان یک بازی شوتر آنلاین برای PC و همچنین برای یاد آوری DUST 514 منتشر خواهد شد.

مطابق با یکی از خبرنگاران مرجع Eurogamer، در جدیدترین فستیوال ها Project Legion به صورت رسمی تایید شد و به نظر می رسد که می تواند mercenary را زمین بزند و در رقابت پیروز شود. این گفته ها، توسط مدیر بخش CCP آقای Hilmar Veigar Pétursson به صورت رسمی در آخرین فستیوال اعلام شده است.

همچنین او اعلام کرد :

به غیر از یاد آوری، این بازی می تواند تجربه ای تازه تر و جدیدتر برای شما باشد. ما تمامی تجربیات و چیزهایی که از پروژه DUST 514 فراگرفتیم و آموختیم را بر روی این بازی جدید پیاده خواهیم کرد. همچنین تیم قبلی در حال کار بر روی این بازی شوتر اول شخص آنلاین هستند، به همین دلیل افراد با تجربه ای برای ساخت بازی انتخاب شده اند. ما تمامی تلاش خود را می کنیم تا Project Legion را به خوبی و موفقیت کامل منتشر و عرضه نماییم.

سری و پروژه جدید از لحاظی کاملا متفاوت است، این پروژه بیشتر شبیه به انقلاب می ماند تا تحول و تکامل. این تنها دلیلی است که پروژه Legion را عالی و منحصر به فرد می سازد. تیم سازنده سعی خود را می کنند که درصد بیشتری را برای تجربه عنوان جدیدی نسب به DUST 514 برای طرفداران و پلیرها فراهم سازند.

تا کنون فقط نسخه PC این عنوان به صورت رسمی تایید و اعلام شده است و همچنین طرفداران این بازی از EVE Fanfest در خواست دارد که این عنوان را فقط به صورت انحصاری برای PC های خانگی عرضه کند. اگر چه در خواست های شده برای نسخه های کنسولی این عنوان و پروژه هم کم نیست.

از زمان شروع کار و ساخت بازی چنیدن ماه می گذرد. همچنین اگر خبر داشته باشید نسخه های قبلی بازی از هم اکنون به صورت رایگان قابل تجربه است. قبل ذکر است که این تجربه رایگان فقط مربوط به نسخه Playstation 3 این عنوان می شود. بازی شامل گیم پلی قدیمی و کلاسیک sandbox-style است که به صورت عالی توسط EVE universe ساخته و طراحی شده است.

Project Legion تا کنون به صورت پاربرجایی در حال ادامه دادن راه ها برای رسیدن به موفقیت است. امکان کنسل شدن این پروژه به دلیل قدیمی بود آن کم نیست. بازی Legion مثل همیشه به حالت F2P است.

به نظر می رسد که عنوان DUST از هم اکنون هم باری دیگر بر سر زبان پلیرها و گیمرها بیافتد. به زودی منتظر اخبار و تریلرهای رسمی از سوی شرکت سازنده Legion باشید. به احتمال زیاد نسخه های دیگری برای بازی به زودی تایید خواهد شد.

همچنین چندین تصویر جدید منتشر شده از نسخه PC این پروژه را در زیر می توانید مشاهده فرمایید :

Project-Legion-2
Project-Legion-3
Project-Legion-4
Project-Legion-11
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید