نسخه ی Xbox360 بازی Watch Dogs نیاز به نصب شدن خواهد داشت

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۰۳:۳۰

دیگر چیزی تا عرضه شدن بازی Watch Dogs نمانده است. این بازی سه هفته ی دیگر به طور رسمی به بازار خواهد آمد. با این حال به نظر می رسد که کارگردان هنری این بازی، Jonathan Morin سوال های بسیاری را باید پاسخ دهد. وی سوالات بسیاری را در توئیتر خود جواب داده است که مهم ترین آنها را با هم مرور می کنیم

وی در ابتدا گفته است تجربه ی بازی آنلاین بر روی تمامی پلتفرم هایی که به زودی منتشر می شوند بی نظیر، کامل و بدون مشکل خواهد بود، که البته منظور وی نسخه های PS4, PS3 Xbox One و Xbox360 است. وی همچنین گفت که تنها دو پلتفرم قابلیت رمزگشایی داده ها و گشتن آزاد در شهر، به صورت آنلاین را خواهند داشت که یکی از این دو پلتفرم کامپیوتر است.

باید گفت که استفاده از عبارت ” پلتفرم هایی که به زودی منتشر می شوند” کمی شک برانگیز است. از این جمله این گونه برداشت می شود که قابلیت ذکر شده بر روی کنسول Wii U وجود نخواهد داشت. البته ممکن است که این عبارت مشکل مفهومی داشته باشد و نسخه ی Wii U هم قابلیت ذکر شده را داشته باشد.

در ادامه Jonathan Morin خبر تازه و مهم دیگری را ارائه کرد. وی گفت که نسخه ی Xbox 360 این بازی نیاز به نصب خواهد داشت. این بازی در دو دیسک برای این کنسول عرضه خواهد شد. طبق گفته های وی دیسک اول این بازی باید نصب شود که حجمی ۷٫۵ گیگابایتی خواهد داشت. اگر کنسول شما هارد ندارد یا فضای خالی بر روی آن ندارید، می توانید بازی را بر روی یک فلش ۸ گیگ یا بیشتر، با حداقل سرعت انتقال داده ی ۱۵ مگابایت بر ثانیه نصب کنید.

در پایان Jonathan Morin دلیل عدم امکان انتخاب شرایط آب و هوایی در این بازی را توضیح داد. وی گفت: ” قرار است که همه چیز در بازی Watch Dogs پویا باشد. پس اضافه کردن قابلیتی به این بازی که پویایی را زیر سوال ببرد اولویت ما نیست. این کار باعث نقض شدن ایده ی ما می شود.”

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Shadow گفت:

  من هم xbox360 دارم همPS4 میخوام این شاهکار رو رو PS4بازی کنم !!!

  0
  0
 • MONTAJAB گفت:

  سلام…من ایکس باکسم اسلیم4 گیگ هست …برای نصب این بازی فلش 16گیگDDR 3مناسبه؟؟؟منظورم سرعت انتقال داده هست! یا به عبارت دیگه آیا سرعت انتقال داده فلش 16GB DDR3خوبه؟
  ممنون میشک کسی راهنمایی کنه! Big Smile Big Smile Big Smile

  _یادمه GTA Vرو هم باید نصب میکردیم!WDهم حالا اومده گفته نصب باید بشه…خووو مرد حسابی میخوای از راک استار جلو باشی خوب نصب کردن رو بردار تا گیمر حال کنه …چه وضعیه…والا بخداا Giggle

  0
  0