کنسول اندرویدی جدیدی در راه بازار است

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۰۲:۳۵

شرکت Team Fusion یک شرکت تازه تاسیس در زمینه ی بازی و تکنولوژی می باشد. این شرکت مستقل بوده و برای اجرایی کردن طرح هایش از کمک ها و پشتیبانی های مردمی استفاده می کند. حال این شرکت تصمیم به ارائه ی یک کنسول دستی اندرویدی گرفته است

به نظر می رسد که این کنسول جدید  Fusion Go نام خواهد گرفت. این دستگاه از صفحه نمایش لمسی 3.5 اینچی استفاده خواهد کرد. بر روی بدنه ی دستگاه ست کاملی از دکمه ها و کنترل های مربوط به بازی وجود خواهد داشت. همچنین این دستگاه قابلیت وصل شدن به شبکه و اعمال شبکه ای را خواهد داشت. این کنسول از امروز قابل پیش خرید است. برای پیش خرید این دستگاه کافیست به وبسایت جمع آوری کمک های مردمی  IndieGoGo بروید و این کنسول را پیش خرید کنید. لازم به ذکر است که ساخت این کنسول پس از جمع آوری کمک به میزان 400,000 دلار، شروع خواهد شد. اگر این کنسول به هدف مالی خود برسد در اواخر سال 2014 عرضه خواهد شد.

پیش خرید کنندگان می توانند این کنسول را با قیمت 100 دلار از وبسایت IndieGoGo بخرند. البته 100 خریدار اول می توانند با 85 دلار این کنسول را پیش خرید کنند.

Tyler Graham رئیس و بنیان گذار شرکت Team Fusion در این زمینه گفت: “ما معتقد هستیم که این محصول بسیار نو آورانه است. این کنسول خواهد توانست مردم را به کنسول های دستی علاقه مند کند و خود را با عصر جدید تکنولوژی وفق دهد. مردم از این کنسول بسیار لذت خواهند برد. ما در ماه های آینده اطلاعات بیشتری در مورد روند طراحی و توسعه ی این کنسول ارائه خواهیم کرد. هر کس می تواند از همین امروز بازی سازی برای این کنسول را شروع کند.”

این کنسول تا روز دوشنبه 16 ژوئن قابل پیش خرید است. پس از آن اگر پول های جمع شده به اندازه ی مورد نیاز شرکت رسید، کار ساخت این کنسول آغاز شده و ادامه ی پیش خرید ها از طریق وبسایت رسمی شرکت انجام خواهد شد. در ادامه دو تصویر از طراحی این کنسول دستی را خواهیم دید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید